Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a barátomat,...

Hogy vegyem rá a barátomat, hogy csinálja a feladatát?

Figyelt kérdés

Le kell adnia egy fotómontázst, holnap van a határidő. Még sok dolog hiányzik belőle, meg kell őket szerkeszteni stb, de ő épp Tv-zik, meg minden csinál, csak ezt ne kelljen. Hogy vegyem rá? Egyfolytában noszogatom, hogy álljon már neki, mert nem lesz ideje ma befejezni, de azt mondja, majd később..direkt ezért kelt fel reggel 7-kor, hogy csinálja, de nem teszi. Légyszí, segítsetek:S

22/L


2010. aug. 23. 12:45
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Fogd már fel, hogy nem "csesztetem". Be lehet fejezni, nem vagyok kíváncsi a nyers, bunkó válaszaidra. Nem fogom hagyni, mert ha elcseszi, hetekig duzzog majd.
2010. aug. 23. 13:27
 22/31 anonim ***** válasza:
41%
Fáj az igazság :D
2010. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
41%

"Egyfolytában noszogatom, hogy álljon már neki"

ááá...nem is cseszegeted...

2010. aug. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy bunkó vagy? Ó, sajnálom, hogy fáj:(
2010. aug. 23. 13:29
 25/31 anonim ***** válasza:
36%

Jaj 81%-os, vedd már észre, hogy nyomorék vagy. Senki nem áll melletted, mert hülyeségeket beszélsz. Az Ő dolga is, mert az Ő barátja. Húzz innen a francba, te barom.

Kérdező: A sütis tanácsot fogadd meg, hidd el, jobb lesz tőle a kedve és be fogja fejezni. Átérzem, mert az én barátommal is volt már hasonló, csak neki egy novellát kellett írnia.

2010. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
93%

Akkor most döntsük el, hogy a barátod egy felnőtt, érett ember, vagy egy született vesztes. Az eddigiek alapján nekem az utóbbi jön le, szóval hiába is pörgeted magad a dolgon, nem fog megváltozni.


Ez a sütis dolog meg főleg gyerekes, egy 10 évest még motivál ez, de azért könyörgöm, nőjünk már fel...


Egyébként meg Te is megéred a pénzed. Hogy lehet egy ilyen nemtörődöm emberre egy komoly kapcsolatot alapozni? Mi lesz később, ha gyerek, család is szóba kerül? Mind1, mindenki úgy rontja el az életét, ahogy akarja... lelke rajta :)


22/F

2010. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Részben igaza van.Nem 8 éves kisfiúról beszélünk,aki nem csinálta még meg a háziját.Felnött ember.Engem sem noszogat senki,hogy menj már dolgozni,mert tudom magamtól is,hogy ez a KÖTELESSÉGEM.Elég gyerekes,ha simogatni kell a fejét,hogy szép vagy okos és ügyes,kapsz sütit,ha végre megcsinálod a munkád.

Nőjjön fel és tegyen azért,ami elvileg NEKI fontos és előrejutást jelent.Akiben valóban van ambíció,azt pont a kihívások motíválják.Akiben nincs az csak a saját hibájából tanul.Ha már kellően rosszul fogja érezni magát attól,hogy nincs még kész holnapra a cucca,akkor neki fog állni.

2010. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
35%

Amúgy akik cs.szegetik a kérdezőt, felfogták, hogy nem azért noszogatja a barátját, hogy egyáltalán csinálja meg, hanem hogy IDŐBEN csinálja meg, hogy később elkerüljön olyan kellemetlenségeket mindkettőjük számára, mint az idegesség, hiszti, csapkodás? :)

Neki akar jót, fogjátok már fel. Szerintetek csak egy 7 éves gyereknek lehet "segíteni"? Csak a gyerekek szorulnak néha egy kis biztatásra?

Hihetetlen, hogy egyesek szerint egy barátnőnek nem dolga segíteni a barátján, csak mert felnőtt emberek :D Amúgy meg aki nem örülne egy sütinek akármilyen helyzetben is, az szóljon... :D

2010. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Hiszti,csapkodás,süti....valóban,egy talpig férfit képzelek magam elé.Segíteni pedig csak annak lehet,aki valóban akarja is!Rengeteg éjszakán át virassztottunk együtt a párommal,mikor a szakdolgozatát írta.Fordítottam neki cikkeket,próbáltam javaslatokat tenni,hogy hogy szerkessze meg.Ez segítség,mert ő is gyötörte magát rajta,hogy jó legyen és kész legyen.Ez,amit a kérdező párja csinál,lustaság és nyafogás.
2010. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Na én ugyanez a típus vagyok, mindent csak halogatok, és az utolsó pillanatra hagyok, akkor meg persze elkap az idegesség és kétségbe esek, őszinte leszek én vagyok a világ lustája, a szórakozást persze szeretem, de a munka az nem kell nekem.
2010. aug. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!