Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a barátomat,...

Hogy vegyem rá a barátomat, hogy csinálja a feladatát?

Figyelt kérdés

Le kell adnia egy fotómontázst, holnap van a határidő. Még sok dolog hiányzik belőle, meg kell őket szerkeszteni stb, de ő épp Tv-zik, meg minden csinál, csak ezt ne kelljen. Hogy vegyem rá? Egyfolytában noszogatom, hogy álljon már neki, mert nem lesz ideje ma befejezni, de azt mondja, majd később..direkt ezért kelt fel reggel 7-kor, hogy csinálja, de nem teszi. Légyszí, segítsetek:S

22/L


2010. aug. 23. 12:45
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Még csak 1 óra lesz!! Ráér 4-5 órakor is megcsinálni!!
2010. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
De alig csinált vele valamit és nagyon sokat kell még csinálnia rajta. Ő is tudja, de nem áll neki, később meg majd csapkod, hogy nem tudja befejezni..
2010. aug. 23. 12:48
 3/31 anonim ***** válasza:

gondolom elég sok pénzt fog érte kapni,szóval vhogy mond meg neki h álljon neki és h ez nagyon fontos,mert meg szeretnéd lepni valamivel és az csak akkor fog sikerülni ha megcsinálta

én a helyedben ha nekiáll elmennék venni vmi szexi feérneműt és este bedobnám magam :)

2010. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Pénzt is kapna érte, de a legfontosabb az elismerés, ha ezt megcsinálja, akkor esélyes lesz egy munkára. Tegnap kiborult, hogy mindenki jobb nála, felesleges bármit is csinálnia, ezért ment el a kedve ennyire, csakhogy már csak a mai nap van. Á, én kikészülök.
2010. aug. 23. 12:53
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne szólj bele!Majd csinálja,ha akarja,ő dolga,te nem vagy az anyja!Ha 22 vagy,ő meg a barátod,akkor gondolom,ő is felnőtt ember,magától is be tudja lőni,hogy mennyi időre van ehhez szüksége.Ha elszámolja,akkor majd tanul a hibájából.
2010. aug. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
24%

Nyúlj bele a boxerba azt vedd ki a lényeget. Biztos h némi jutalomért neki áll.

Komolyra fordítva. Tudja ő azt h mikorra lesz kész :)

2010. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
A pasid egy lúzer... :)
2010. aug. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy az anyja. Ha neki így jó, akkor hagyd. Ha az utolsó pillanatban kezd majd el kapkodni, az is az ő baja lesz.
2010. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Hagyjátok már ezt a "nem vagy az anyja" szöveget, tudom, hogy nem vagyok az anyja, de a barátnője vagyok és igazán megtehetem, hogy ne hagyjam elcseszni a dolgait.
2010. aug. 23. 13:01
 10/31 anonim ***** válasza:
53%

:) Mondd neki:


Na fogyelj. Én most lemegyek és hozok sütit, megesszük, aztán odaülsz és elkezded csinálni.


Tudom hogy ügyes vagy, és képes vagy rá. Te vagy a legügyesebb pasi akit ismerek. Egy ilyen kis feladat nehogy már ekkora gondot okozzon. Sikerülni fog hidd el. Hisz te szupermen vagy. Tökéletes férfi vagy. Olyan nem létezik hogy neked ne sikerülne.


Na öltözök is, hozom a sütit.

Megsimogatod az arcát, rámosolyogsz, aztán elindulsz.


Hidd el mire visszajössz, ott fog ülni a gépnél.

2010. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!