Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell mindenhova meghívni...

Miért kell mindenhova meghívni őt is?

Figyelt kérdés
Apukámnak hónap végén lesz a szülinapja. Aznap egy családi grillezést tervezünk, átjönnek a mamáék is, meg nagybátyámék. Ma apu mondta a bátyámnak, hogy szóljon az Ivettnek is (ő a bátyám barátnője, utálom a csajt). Elvileg családi grillezés lenne, akkor minek kell oda az a fruska is?? Senki nem kíváncsi rá, meg hogy az eszét játssza, meg enyeleg a bátyámmal. Meg állandóan odatolakszin a konyhába, hogy segítsen anyunak, csak hogy ő legyen a "milyen rendes lány, hogy segít", vagy mikor anyuval a diót sepertük össze, akkor is odajött, hogy ő majd segít, mintha bárki is kérte volna rá. Mindenhol ott akar lenni, nem bírja ki, ha nem körülötte forog a vilgá. Meg apukámmal is állandóan röhögcsél, meg játssza az eszét ha ott van. Nem tudom minek kell elhívni, mikor ő nem is családtag? Miért dől be neki mindenki? Nem is szép, nem tudom bátyám mit lát benne..
2021. máj. 2. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
100%
Tudok krumplit pucolni, meg zöldségeket hámozni. - wow... én 14 évesen már simán megfőztem egy rendes, kiadós vacsorát, hogy apa tudjon meleget enni meló után.
2021. máj. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
100%
süt rólad a féltékenység...te vagy a fruska inkább mint a barátnője.
2021. máj. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 anonim ***** válasza:
100%

Nem is féltékenység hanem rosszindulat és csak utálni akarod a lányt mivel úgy érzed ellopja tőled a bátyád..azt akarod hogy magányos legyen mint te? Meg mi ez a fruska duma? LEírtak alapján a lánnyal van a legkevesebb probléma mint veled ellenben akiről süt a rosszindulatú féltékenység és ki vagy te, hogy megmond kivel lehet a bátyád vagy sem...

Nem is szép, nem tudom bátyám mit lát benne..ember te féltékeny vagy, biztos szép ezért van vele és tuti szebb nálad belsőleg is mivel te vagy a féltékeny fruska már ne is haragudj...bár tuti kamu írás. bár sajnos vannak ilyen egyedek mint a kérdező

2021. máj. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
90%

Többiek jól leírták de én is mondok valamit még.

Te féltékeny vagy, utálni akarod őt, írásod alapján veled van gond és a lánnyal van a legkevesebb, mi az hogy miért dől be neki mindenki, ember te tuti valami ördögi léleknek akarod beállítani szerencsétlen lányt mert elhappolta a bátyád tőled? Nem is szép duma meg ja mert te talán szebb lehetsz ezzel a szegénységi bizonyítvánnyal...meg nagyon ronda természeted van...fogadjunk semmit nem csinált veled az a szegény lány erre beállítod mindennek pedig fogadjunk tök normális lány és a féltékenységed miatt leszel toxicus.

Nekem nem lesz pasim, úgyhogy biztos nem csinálom ezt!

aha ilyen fiatalon nem mehetsz biztosra és ilyen felfogással ki vagy te hogy így ítélkezz bárkin és megszabod ki mikor hol hova úrikisasszony?

hülye p.csa vagy és neked kezeltetni kéne a féltékenységedet...gáz hogy nem veszed észre!!

2021. máj. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
45%

Nem lehet hogy szerelmes vagy a bátyádba, azért vagy ilyen féltékeny, és azért jelented ki, hogy nem lesz sose pasid?

Mert nem normális ám, amit csinálsz!

2021. máj. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 A kérdező kommentje:
Igen, biztos szerelmes vagyok a bátyámba, lol... :DDD
2021. máj. 4. 15:49
 57/72 anonim ***** válasza:
42%

56: igen, tudat alatt...


és féltékeny vagy!

2021. máj. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 A kérdező kommentje:
Oké, ha te mondod.. :DD
2021. máj. 4. 16:01
 59/72 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelemről van itt szó, a kérdező szimplán gyűlölkódik, mert másra sem képes. Ocsmány a természete.
2021. máj. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
100%

jó, hát ez szerintem is baromság, nem tudom, miért kell ezzel jönni, talán magából indul ki.

Max az idegesít, hogy a segítő szerepedből túr ki, és ez az egyetlen fegyvered, hogy anyukád foglalkozzon veled? vagy miért fontos?

mert nem a személye irritál, hanem a tevékenységeiről beszéltél

2021. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!