Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell mindenhova meghívni...

Miért kell mindenhova meghívni őt is?

Figyelt kérdés
Apukámnak hónap végén lesz a szülinapja. Aznap egy családi grillezést tervezünk, átjönnek a mamáék is, meg nagybátyámék. Ma apu mondta a bátyámnak, hogy szóljon az Ivettnek is (ő a bátyám barátnője, utálom a csajt). Elvileg családi grillezés lenne, akkor minek kell oda az a fruska is?? Senki nem kíváncsi rá, meg hogy az eszét játssza, meg enyeleg a bátyámmal. Meg állandóan odatolakszin a konyhába, hogy segítsen anyunak, csak hogy ő legyen a "milyen rendes lány, hogy segít", vagy mikor anyuval a diót sepertük össze, akkor is odajött, hogy ő majd segít, mintha bárki is kérte volna rá. Mindenhol ott akar lenni, nem bírja ki, ha nem körülötte forog a vilgá. Meg apukámmal is állandóan röhögcsél, meg játssza az eszét ha ott van. Nem tudom minek kell elhívni, mikor ő nem is családtag? Miért dől be neki mindenki? Nem is szép, nem tudom bátyám mit lát benne..
2021. máj. 2. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/72 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy. Valahogy próbálj meg ebből kigyógyulni .
2021. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/72 anonim ***** válasza:
17%
Ilyenek a nők, ebben az országban mint a kérdező. Utálatos kis lények.
2021. máj. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/72 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább örülnék, hogy a bátyám boldog :( Ennyire fáj neked, hogy ők jól elvannak együtt?Meg már itt a szépséget hozod fel?Hogy nem érted ha nem szép a bátyád mi lát benne?Ennyire felszínes pics@ vagy? Ez kIbOrÍtÓ!Mellesleg süt rólad a féltékenység...
2021. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/72 anonim ***** válasza:
96%

De féltékeny vagy kisanyám.

Inkább keress egy párt magadnak, máris nem lesz időd a hülyeségre

2021. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/72 anonim ***** válasza:
96%
Jófej lehet az az Ivett, de te nem! Utálod, de a nyakam teszem rá, hogy semmi különösebb okod nincs rá!
2021. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/72 anonim ***** válasza:
100%
Feleslegesen vagy féltékeny. A tesód a tesód marad, akkor is, ha barátnője van. Neked is lesz majd barátod. Mit szólnál, ha kiutálná a családod?
2021. máj. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/72 anonim ***** válasza:
100%

Nem semmi, hogy 17 évesen nincs jobb dolgod, mint a bátyád csaját szapulni vadidegen embereknek...

Sikeresen kiállítottad magadról a szegénységi bizonyítványt.

2021. máj. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/72 Pitegamer ***** válasza:
94%
Igaz, ezt nem szabadna eltűrni, hogy ilyen segítőkész valaki. Mellesleg te is örülnél ha a barátnőd, vagy barátod eljönne és nem érdekelne ha a bátyád nem kedvelné. Azt meg felejtsd el, hogy nem is tudom mit lát benne a bátyám, mert ő mégis valamiért együtt van vele.
2021. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/72 anonim ***** válasza:
94%

jézusom, csinálja...

valaki arra féltékeny, hogy más dolgozik helyette?

bedőlnek neki?

csak mert kapcsolatot épít ki szerencsétlen?

te oda születtél, neked alap, neki ezek az eszközei

2021. máj. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/72 anonim ***** válasza:
90%
De rossz természeted van neked. Nem kell kedvelni mindenkit, de a bátyád párja, szerintem az lenne bunkóság ha ő nem lenne meghívva.
2021. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!