Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell mindenhova meghívni...

Miért kell mindenhova meghívni őt is?

Figyelt kérdés
Apukámnak hónap végén lesz a szülinapja. Aznap egy családi grillezést tervezünk, átjönnek a mamáék is, meg nagybátyámék. Ma apu mondta a bátyámnak, hogy szóljon az Ivettnek is (ő a bátyám barátnője, utálom a csajt). Elvileg családi grillezés lenne, akkor minek kell oda az a fruska is?? Senki nem kíváncsi rá, meg hogy az eszét játssza, meg enyeleg a bátyámmal. Meg állandóan odatolakszin a konyhába, hogy segítsen anyunak, csak hogy ő legyen a "milyen rendes lány, hogy segít", vagy mikor anyuval a diót sepertük össze, akkor is odajött, hogy ő majd segít, mintha bárki is kérte volna rá. Mindenhol ott akar lenni, nem bírja ki, ha nem körülötte forog a vilgá. Meg apukámmal is állandóan röhögcsél, meg játssza az eszét ha ott van. Nem tudom minek kell elhívni, mikor ő nem is családtag? Miért dől be neki mindenki? Nem is szép, nem tudom bátyám mit lát benne..
2021. máj. 2. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:
94%
Fú de utálatos lehetsz. A leírás alapján egy vicces, segítőkész nőről lehet szó. Inkább te vagy a hárpia.
2021. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 A kérdező kommentje:
Miért is??
2021. máj. 2. 12:32
 3/72 anonim ***** válasza:
96%
A bátyád barátnője apad szamara csaladtag. A te leendő pasid/nőd is az lesz.
2021. máj. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 anonim ***** válasza:
99%
Hű, nagyon figyelj, mert ha nem vagy elég óvatos, meg átrendezi a fagyasztót 😂
2021. máj. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/72 anonim ***** válasza:
97%

Hát én ott a dióseprésnél vígan átadtam volna neki a seprűmet!

Igen, vannak emberek, akiktől falnak megyünk, de muszáj tolerálni. Neked is lehet olyan barátod majd, aki nem lesz szimpatikus a tesódnak, biztos rosszul esik majd neked, ha bojkottálja majd, vagy fúj ellene. Nem kell a csajjal összebarátkozni, csak ne legyél vele udvariatlan.

2021. máj. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
95%

Tehát te utálsz valakit, és azért MÁSOK ne hívják meg őt.....


Mi vagy te? VAlami kis diktátor-növendék?

2021. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 anonim ***** válasza:
99%

Ha meg csak lógázná a lábát ez az Ivett, akkor a kérdező arról írna ki kérdést, hogy odamegy, és elvárja hogy kiszolgálják, micsoda nőszemély...


LOL

2021. máj. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/72 anonim ***** válasza:
99%

Apukádnak lesz szülinapja, azt hív meg, akit _ő_ jónak lát.


Majd te ne hívd meg a te szülinapodra.

Problem solved.


Enyeleghetsz egyedül saját magaddal meg a mobiloddal szülinapodon... :-D

2021. máj. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:
97%

Képzelem, miket írnál ki ide, ha a te barátod/barátnődet nem hívná meg Apád.....


Nulla empátiával rendelkezel, egy egoista pukkancsnak látszol....

2021. máj. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem te csak féltékeny vagy, hogy a bátyádnak van kapocsata. Ezért csak rosszst látsz abba a szegény lányba. Hány éves vagy?
2021. máj. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!