Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell mindenhova meghívni...

Miért kell mindenhova meghívni őt is?

Figyelt kérdés
Apukámnak hónap végén lesz a szülinapja. Aznap egy családi grillezést tervezünk, átjönnek a mamáék is, meg nagybátyámék. Ma apu mondta a bátyámnak, hogy szóljon az Ivettnek is (ő a bátyám barátnője, utálom a csajt). Elvileg családi grillezés lenne, akkor minek kell oda az a fruska is?? Senki nem kíváncsi rá, meg hogy az eszét játssza, meg enyeleg a bátyámmal. Meg állandóan odatolakszin a konyhába, hogy segítsen anyunak, csak hogy ő legyen a "milyen rendes lány, hogy segít", vagy mikor anyuval a diót sepertük össze, akkor is odajött, hogy ő majd segít, mintha bárki is kérte volna rá. Mindenhol ott akar lenni, nem bírja ki, ha nem körülötte forog a vilgá. Meg apukámmal is állandóan röhögcsél, meg játssza az eszét ha ott van. Nem tudom minek kell elhívni, mikor ő nem is családtag? Miért dől be neki mindenki? Nem is szép, nem tudom bátyám mit lát benne..
2021. máj. 2. 12:27
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 anonim ***** válasza:
90%
Az a szomorú, hogy sajnos vannak ilyen emberek, mint a kérdező... Fel sem merül benne, hogy valaki pusztán jóindulatból felajánlja a segítségét másoknak, csak az lehet, hogy „produkálja magát”, meg hogy valami hasznot remél utána. Gondolom a kérdező pont az a fajta, hogy önzetlenségből képtelen segíteni, így csak magából indult ki...
2021. máj. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/72 Savlekotő ***** válasza:
94%
Mindenhol ott akar lenni, nem bírja ki, ha nem körülötte forog a vilgá.. Féltékeny vagy rá,körülötted kéne forogni? Vagy cseszi a csőröd h bátyád és ő boldog te meg a kefét rághatod. Rémes hárpia lehetsz igen,csoda h téged elviselnek..
2021. máj. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 anonim ***** válasza:
98%

4-es topkommentet írtál. :D :D :D Kíváncsi vagyok, hányan értették itt az utalást.


Amúgy tényleg vicces lenne, ha jönne a következő húsos-csontos kiadás, új szereplőkkel, remasterelve. Adnám!

2021. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/72 anonim ***** válasza:
97%
13: :-DDDDD
2021. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/72 anonim ***** válasza:
99%

A kis köcsögje, mindenkivel elvan és még mer röhögcsélni is, ráadásul diót seper :D :D

"Senki nem kíváncsi rá" :D hát, de igen..rajtad kívül mindenki.

4# köszi , jót nevettem . mai napig bánom hogy nem mentettem el azt a kerdest.

Inkább örülnél, mások itt sírnak hogy a szülők tiltják, meg bunkók a gyerek párjával. Úgy látszik ha normális a szülő az se jó.

Attól hogy nem bírod a csajt arra a par órára dünnyögés nélkül elviselhetnéd.

2021. máj. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/72 anonim ***** válasza:
80%
Egy jó nagy pofon kellene neked
2021. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
95%
Azért arra kíváncsi lennék, hogy te hányszor segítettél anyádnak a konyhában...
2021. máj. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi vagy, 12? Értelmileg kb annyi. 🤷‍♀️
2021. máj. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 A kérdező kommentje:
Kíváncsi is lehetsz rá, nálunk a házimunka alap dolog. Sőt, hétvégén mindig van süti, és azt mindig én csinálom. De besegítek az ebédnél is, ha arról van szó. Tudok krumplit pucolni, meg zöldségeket hámozni.
2021. máj. 2. 13:37
 20/72 A kérdező kommentje:
17 vagyok.
2021. máj. 2. 13:38
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!