Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vesztetek már össze csúfosan...

Vesztetek már össze csúfosan anyósotokkal? Mi történt utána?

Figyelt kérdés
Ma nagyon csúnyán összevesztem nem csak anyósommal,de apósommal is!Eddig nyeltem,de ma egy "mindennapi"beszólástól úgy kiakadtam,hogy nem bírtam tovább!Ahogy elmentek,fölhívtam apósomat és elkezdtem mondani a magamét,anyósom átvette a telefont neki ugyanúgy!Minden eddig lenyelt sértés és fájdalom kijött belőlem!Anyósom nemsokkal később átjött személyesen "megbeszélni"kiborulásom okát.Dőlt minden mindenkiből!Nagyon hosszú lenne elmondani az egészet,a lényeg,hogy kislányom aki 17 hónapos mióta megszületett minden megváltozott.Állandó kritika,ugratás,állítólagos viccelődés velem,amin mindenki nevet rajtam kívül és én fogom fel rosszul stb.Persze minden az egyetlen unokával kapcsolatos az egyetlen fiuktól.Sértődés lett a vége természetesen,de én így már rég fordultam ki magamból,velük szemben még soha!A férjem hónapok óta csak őrlődik a szülei és köztem.Mi lesz a folytatás?Este belázasodtam idegalapon és lehet,hogy már terhes vagyok a kistesóval!Nagyon jólesne néhány biztató szó.Ez már csak rosszabb lesz?
2010. aug. 22. 23:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%
Hát nálunk ugyanez a helyzet,csak nincs apósom,de anyós kettőt kitesz.Nagyon sokat veszekedtünk miatta a párommal.Nálunk az volt a megoldás,hogy a párom közölte anyucikával,hogy vagy befogja a száját,vagy nem látja az unokát.Azóta anyós utál,de hallgat,én dettó.Mondjuk 300 km van köztünk.De párom és köztem még mindíg van vita miatta néha.
2010. aug. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
68%

nagyon meg tudlak érteni.

az anyósod és az apósod elég gonosz, rosszindulatú embereknek tűnnek.


ez mindaddig ilyen rossz lesz, ameddig a s.eggetekben vannak.

miért nem költöztetek mondjuk 2 várossal arrébb???

2010. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Gondolkozz el azon amit a Hoxán irtak.

Értelmesebb emberek vannak ott, mint itt.

2010. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!Te ki vagy?Írtál oda is?
2010. aug. 23. 23:29
 15/20 anonim ***** válasza:
31%

Nem irtam, mert Kék Irisszel értek egyet és Őt nagyon csunyán ledorongoltad, meg mindenkit aki nem csatlakozott az "igazad van, jól tetted" klubhoz.

Te nem a véleményekre vagy kiváncsi, hanem csak arra, hogy megerősitsék az igazadat.

Aki nincs veled, az ellened van! Igy gondolod.

Ezért van a konfliktus az anyósodékkal is.

2010. aug. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
kék irisz!Hát még itt is írogatsz?:)
2010. aug. 24. 12:09
 17/20 anonim ***** válasza:
15%

Azt irtam, hogy egyetértek vele, nem azt, hogy én vagyok kék irisz.

Látod, hogy mennyire tudsz támadni, ha valaki nem neked ad igazat?

Ugyanezt csinálod az anyósodékkal is!

2010. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
13%
kutyás gyerekgyűlölő cicamica:)))))))))))))))))))
2010. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Sokszor van, hogy a kérdezők tényleg megerőstíést várnak a saját "igazukra", de szerintem ebben az esetben nem ez történt.

A kérdező itt most csak érdeklődött, hogy másnál mi lett a következménye egy csúnya veszekedésnek. Szerintem inkább csak kibeszélni akarta magából a problémákat, az talán nem baj.

2010. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem kell nekem igazat adni,nem is kértem.Nem tudom ki vagy,mert nem mutatkoztál be,így akár feltételezhetek is hátha elárulod.Az idő megoldja majd a dolgokat,nekem se az volt a célom,ami most kialakult.De tisztelet ide vagy oda,meg kell húzni egy határt,mert becsülöm magam,és nem vagyok saját magam ellensége se!
2010. aug. 25. 22:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!