Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bosszúljam meg mindezt...

Hogy bosszúljam meg mindezt az "apám"-on? Észszerű és kivitelezhető tippeket kérnék ha lehet.

Figyelt kérdés

Egy piás szemét cselekedetei miatt szeretnék revansot venni.

Elég erősnek, felkészültnek és késznek érzem magam lelkiekben hogy visszakapjon valamit ez a vadállat. TÖREDÉKÉT(!!!) írom annak amit művelt:

betonfalba verte anyuka fejét, koponya betört

-nagymama bordáját eltörte, nap mint nap meghvert minket(engem is, az akkoo pár éves kislányt), fojtogatott, majdnem megölt, éveken át terrorizált, vert minket. Helyből átugorja másfél méteres kerítést, 5 ember hajított el egy kézzel, 4 pincért dobott ki 5 különböző ablakon, egyedül kiszedte a kocsit az árokból, combig begipszelt lábbal verekedett a liftbe azt ordibálva hogy"Ne ne fojts meg Bandi" miközben ő verte félholtra a szomszédunkat, hajamnál fogva dobott arrébb métereket, anyut hajszál híján kidobta a 10. em-ről, de ezek csak pár példák, még vagy 100-szer ennyit tudnék írni. komolyan.

nos? úgy igazándiból vissza akarom neki mindazt adni amit tett és hogy tönkretette anyám életét és az egész családét!!!!!


2010. aug. 22. 19:06
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a normálisan válaszolóknak

Igen mondták már hogy ezt egyszer visszakapja, de 18 év alatt még semmi sem történt.


előző válaszolónak: írtam már hogy szerencsére már NEM lakik velünk, csak mostanában megint telefonálgat, zaklat, mással hívattat fel minket, és olyan érzésem van mint régebben.. a vihar előtti csend amikor még tettlegességig nem fajul a dolog, de várható

2010. aug. 22. 19:37
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
nézzétek meg a titanicot kettesben
2010. aug. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tudom hogy nem lakik veletek. De a szamotokat megis tudja es azt is hogy hol laktok. Ugy ertettem, olyan helyre koltozni, aminek a cimet es szamat o nem kapna meg.
2010. aug. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 margoz ***** válasza:

Soraidbol érezni hogy mikor megfogantál,apád részeg volt,csodálom hogy nem jösztök ki egymással,hisz olyan vagy mint ö,

Senkinek nem kellett volna türni,sem anyádnak ,sem neked,ha eltürtétek miért kéritek most számon?Bosszú?Ne légy nevetségess!!

2010. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!