Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bosszúljam meg mindezt...

Hogy bosszúljam meg mindezt az "apám"-on? Észszerű és kivitelezhető tippeket kérnék ha lehet.

Figyelt kérdés

Egy piás szemét cselekedetei miatt szeretnék revansot venni.

Elég erősnek, felkészültnek és késznek érzem magam lelkiekben hogy visszakapjon valamit ez a vadállat. TÖREDÉKÉT(!!!) írom annak amit művelt:

betonfalba verte anyuka fejét, koponya betört

-nagymama bordáját eltörte, nap mint nap meghvert minket(engem is, az akkoo pár éves kislányt), fojtogatott, majdnem megölt, éveken át terrorizált, vert minket. Helyből átugorja másfél méteres kerítést, 5 ember hajított el egy kézzel, 4 pincért dobott ki 5 különböző ablakon, egyedül kiszedte a kocsit az árokból, combig begipszelt lábbal verekedett a liftbe azt ordibálva hogy"Ne ne fojts meg Bandi" miközben ő verte félholtra a szomszédunkat, hajamnál fogva dobott arrébb métereket, anyut hajszál híján kidobta a 10. em-ről, de ezek csak pár példák, még vagy 100-szer ennyit tudnék írni. komolyan.

nos? úgy igazándiból vissza akarom neki mindazt adni amit tett és hogy tönkretette anyám életét és az egész családét!!!!!


2010. aug. 22. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
vedd el tőle az alkoholt és a közeli kocsmába való törzsvásárlói kártyákat
2010. aug. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ne bántsd, csak az ő szintjére süllyedsz le.

Majd visszakapja az Élettől.

2010. aug. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mindent túlél, megúszik. kiesett a 3. em-ről, fölállt elsétált, én kiesek kitöröm a nyakam. mondom még annyi mindent írhatnék. már hál'Istennek nem lakik velünk, de az utóbbi időben megint célpontok lettünk és félek. valamit muszáj csinálnunk
2010. aug. 22. 19:14
 4/14 anonim válasza:
56%
Verd fejbe ásóval. Én is ezt tervezem a saját apámmal.
2010. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Küld el pankrátornak.
2010. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem is iszik az apám de sose és piásan mindíg "hülye" volt és az is, de ilyen szörnyűségek szerencsére nem történtek és remélem nem is fog. Együtt érzek veletek , mind ez amit leírtál nagyon szürnyű. Együtt éltek vele nem tudnátok elköltözni jó messze tőle? Ha vmit tennél apád ellen lehet hogy feljelentene, börtönbe kerűlnél v. amiket leírtál ezekből következtetve nagy valószínűsége van,h. nagyobb kárt is okozna benned, esetleg a családtagjaidba. Úgy gondolom mindenképp jogilag kellen vmit kitalálni esetleg vmi távoltartási végzés, de nem igazán vagyok otthon a jogi ügyekben.

REmélem megoldódik a helyzetetek !!

2010. aug. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Ez csak kitaláció! Hogyan dobott volna ki 4 pincért 5 ablakon? :D
2010. aug. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Atoll hogy a te családodba nem történtek tragédiák..nem kéne bunkón viselkedni a másikkal.

ez az utolsó hozászolonak szol!

2010. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

5-öt akartam írni de bocs ha elütök valamit a bill-en, mikor folyamatosan gondolkozok. és ha kitaláció lenne akkor vaalószínűleg csak azért regiznék ide hogy ilyen sületlenségeket kitaláljak és leírjak mert unatkozok.

lehet te burokban éltél egész eddigi életedben, de az nem jut eszedbe hogy talán másnak ez nem adatott meg? nem véletlen kérek névtelenül segítséget, tippeket nem gondolod? ha meg szerinted valótlant írok, lehet tovább menni, nem kell foglalkozni, megértő válaszokat szeretnék.

2010. aug. 22. 19:29
 10/14 anonim ***** válasza:

Megertem hogy duhos vagy ra. Sajnos az ilyen embertol nehez menekulni. Legjobb volna ha elkoltoznetek valahova, amirol o nem tudna. Az ilyen allatot a rendorseg sem tudja sajnos tavoltartani.


Ne akarj rajta bosszut allni, semmi ertelme. Tudom hogy nagyon meg akarsz neki fizetni, de hidd el, nem te fogod neki megtanitani hogy mi a helyes es mi nem.


majd az elet lerendezi a dolgait, ha nem itt, akkor odaat.

2010. aug. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!