Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen házilag kivitelezhető...

Milyen házilag kivitelezhető ötleteket adnátok nekem mondani aranylakodalom szűk körű, családi megünneplésére?

Figyelt kérdés
Kaja, süti, torta, virág elintézve. Szeretnénk kis tréfás "újrafogadalmat" vagy valami ilyesmit! Dekorációnak valami arany színűt szeretnénk, szalvéta, szalag, stb., ha tudnátok képeket, vagy egyéni ötleteket ajánlani, nagyon megköszönném!
2009. jún. 25. 12:22
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hülye fogalmazásért, de a normálisat mindig visszadobta a rendszer! Az adnátok után nem kell a mondani, eredetileg tudnátok volt, csak tizedjére már elfelejtettem átfogalmazni a végét. :)
2009. jún. 25. 12:24
 2/18 anonim ***** válasza:
Lehetne régi(beskannelni) és új családi képekből zenei aláfestéssel videót készíteni és projektorral kivetíteni. (Szerintem lehet kölcsönözni is). Biztos, hogy mindenkinek nagyon-nagyon tetszene!
2009. jún. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltunk, de a képek 120 km-nyire vannak tőlünk, a számítógép meg itt, és már csak egy napunk van hátra. Éjjel mondjuk szkennelni tudnánk, csak az már nagyon kapkodós lenne. Egyébként köszönöm a választ, ha van még ötleted, írj!
2009. jún. 25. 12:42
 4/18 anonim ***** válasza:

Első vagyok. És ott, ahol a képek vannak, nincs véletlenül számítógép és szkenner? Vagy akár csak egy számítógépes bolt vagy valami, ahol foglalkoznak nyomtatással, szkenneléssel. Ott megcsináltatnátok (feltéve, ha van ott rokon aki elvállalná), elküldenék Nektek számítógépen, Ti pedig összeállíthatnátok a videót. Maga a videó összeállítása már nem sok időt vesz igénybe, szerintem.

Vagy: újságösszeállítás az aznap megjelent újságokból. Hova valósiak vagytok? www.oszk.hu - csak nem biztos, hogy belefértek az időbe.

2009. jún. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ezt találtam hirtelen, egyszerű, de olyan meghitt, a képek pedig gyönyörűek: [link]
2009. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nincs sajnos. Eredetileg meg volt szervezve, hogy valaki felhozza hozzánk a képeket, de aztán az illető annyit kavart, hogy kifutottunk az időből. Én azért még reménykedem, hogy ha nem is profin összevágva, csak simán egymás után Media Playerrel diavetítve egy laptopon azért sikerül összehozni. Szkennert tudunk vinni, így éjjel talán sikerül megcsinálni, csak nagyon szoros lesz, de azért adtál egy kis lelkesítést, meg fogom próbálni, majd alszom a jövő héten :)

Megnéztem a képeket is, nagyon édes az az "ifjú pár" is, szerintem mi is csinálunk ilyen képeket!

2009. jún. 25. 13:01
 7/18 anonim ***** válasza:
Megint első: ez ugyan nem készíthető házilag, de szerintem nagyon jó - esküvői képükkel készült fényképes torta.
2009. jún. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Valahol a neten nem tudsz olyat, ahol 1959-ből híreket lehetne találni? Nem kell, hogy képek legyenek hozzá, csak valami olyasmire gondolok, amivel fel lehetne idézni annak az évnek a hangulatát. Sajna filmhíradósat csak olyat találtam, ahol filmenként 13 ezerbe kerülne a lekérés... sajna erre már nincs keret. De jó lenne újság, vagy csak valami történelmi dolog, ahol időrendben rá lehetne keresni.
2009. jún. 25. 13:20
 9/18 anonim ***** válasza:

Hi-hi, megint én, ötletek a dekorációra:


[link]

2009. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

[link]


[link]

(nem tudom, hogy lehetne letölteni :( )

2009. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!