Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen házilag kivitelezhető...

Milyen házilag kivitelezhető ötleteket adnátok nekem mondani aranylakodalom szűk körű, családi megünneplésére?

Figyelt kérdés
Kaja, süti, torta, virág elintézve. Szeretnénk kis tréfás "újrafogadalmat" vagy valami ilyesmit! Dekorációnak valami arany színűt szeretnénk, szalvéta, szalag, stb., ha tudnátok képeket, vagy egyéni ötleteket ajánlani, nagyon megköszönném!
2009. jún. 25. 12:22
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

mindjárt nézem!

Ezt is találtam, de nem tudom sem megnézni, sem letölteni: [link]

2009. jún. 25. 13:27
 12/18 anonim ***** válasza:
2009. jún. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

A pdf. és az indás nagyon jó! A híradósra én is rátaláltam, de azok nekem nem nyílnak meg, és a barátnőmnek sem, ha jól tudom, ez az az oldal, ahonnan pénzért le lehet kérni a híradókat...

No, az indásat megpróbálom leszedni, a pdf-et kinyomtatom és mazsolázunk belőle :D

Nagyon ügyesek vagytok!!! No, erre már baba is felébredt, olyan hévvel nyomom a billentyűket. Bevonom őt is a válogatásba.

2009. jún. 25. 13:35
 14/18 A kérdező kommentje:

Csodaszép a dekor is!

No, már csak válogatni kell!

2009. jún. 25. 13:36
 15/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még olyan emlékfüzetet tudok elképzelni, hogy összeszedni, hogy azon a napon mi minden történt. Ez elő lehetne úgy adni, hogy minden meghívottnak kinyomtatni egy-két szösszenetet és a vendégek olvasnák fel. "A házasságkötésetek napján/első/második/stb. évfordulóján...." Természetesen a füzetecskébe foglaltat megkapná az ifjú pár.


Ehhez anyagokat itt találsz:

[link]

[link]

[link]

2009. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2009. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Csodaszép ünnep volt! :) A fele sem fért bele, amiket terveztünk, de nem is erőltettünk semmit. Anyukám még mindig repked, de én is és a tesóm is! Nagyon jó volt Őket ilyen boldognak látni!

Még egyszer köszi az ötleteket!

2009. jún. 30. 16:55
 18/18 anonim ***** válasza:

:) videóajánlós vagyok


Örülök nagyon, hogy jól sikerült! Miket csináltatok végül?

2009. júl. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!