Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan tudok sajátkezüleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok sajátkezüleg "házilag" autóra dekorációt csinálni az esküvőre?

Figyelt kérdés
Csak mert nincs valami jó idő és a virág megfagy elázik (kárba menne).
2009. jan. 22. 10:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Méterárubolba szerezz be tüll anyagot. "V" alakban a motorháztetőre tudod rögzíteni, illetve a tükrökhöz, és a hűtőrácshoz rögzíteni. Lufit fujj fel egész picire és azt is odakötheted, a "V" forma három sarkához. Sarkonként 2-3 darabot. Nekünk nyári esküvőnk volt, de így volt az autó dekorálva (annyi, hogy nekünk a dekoros csaj csinálta meg, de nem nagy ördöngősség). Sajnáltam 10.000-es nagyságrendben virágot rakni az autóra, hisz úgyis tönkremegy.
2009. jan. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én is magam csináltam. vettem tüllt (abból is a vastagabbat), és kettévágtam. V alakban ráerősítettem a mostorháztetőre, széles fehér szaggal még rákötöttem, a szalagot hagytam lobogni. ennyi, és már ettől is gyönyörű lett.
2009. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen árban van a tüll és hány cm széles, hány m hosszúnak kell lennie? Na és hogy néz ki a tüll?
2009. jan. 22. 11:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaazokat!!!! :D
2009. jan. 22. 11:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen a balett-táncos kislányok szoknyája tüllből volt. Ettől jobban nem tudom megmondani, hogy néz ki. Azt hogy milyen széles megmondják a méteráru boltban. Kb. 1-1,5 m széles dupla anyag. Én 2007-ben vettem, akkor a köszönőajándékokat csomagoltam bele, akkor ha jól emlékszem 500-600 Ft körül volt métere. Mérd meg az autó motorháztetőjét átlós irányban és egy fél métert hagy rá a rögzíthetőség miatt.
2009. jan. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, a tüll dolog jól hangzik, ha budapesti vagy a Ferenc krt Mester utcai torkolatánál és a Kálvin tér közelében is van olyan bolt, ahol 350 Ft/m az ára. itt lehet organzát is kapni, vagy a Szt. László utcai virágpiacon. Oda ugyan napi belépő kell, (azt hiszem 2000 Ft)de megéri, főleg, ha előre elgondolod, hogy még mit vennél, mert ott egy teljes esküvőt, díszestől, szalagostól, viráágostól ki lehet kerekíteni. Ott lehet kapni kocsira való vákumos tűzőtéglát,1300 Ft, amibe vágotvirágot lehet tűzni. És még valami: a virág olyan, hogy megfagy, elázik.....tehát kárba megy:)))) De addig!!!! addig amig él!!!! olyan gyönyörű látványt nyújt, amit a legkülömb művirág sem tud!!!! Én sosem használok művirágot (dekoratör vagyok)Írj, ha érdekelnek a pontos címek:)
2009. jan. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

én a vastag tüllt a Nagykörúton, a Tűzoltó utcával szemben vettem. Dupla széles volt, így nem volt drágább mint máshol.kb900Ft/m(elég sok helyen jártam, amíg kiválasztottam ezt a boltot.)

Mérd le, hogy az autóra milyen hosszú kell elején rögzítési ponttól tükörig +ráhagyás hogy meg tudd kötni.

2009. jan. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!