Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért nem szeretnek?

Engem miért nem szeretnek?

Figyelt kérdés
Sz.napomra soha nem kapok a szüleimtől ajándékot,annyit se mondanak h boldog szüliapot,ballagásomra se kaptam tőlük semmit,ha kell egy új ruha v vmi,akkor nem adnak nekem pénzt,az első melltartómat is a saját pénzemből vettem,a tesóm 12 éves,nincs is melle,és már melltartót vesznek neki,discoba mehet,én meg 15 évesen is nagynehezen mehetek el. Agyon van dajkálva,engem pedig nem szeretnek.
2010. aug. 22. 18:39
 1/10 d,jpt L ***** válasza:
4%

Örülök, hogy kisírtad magad, leírtad mi bánt. Mi a kérdés?


Ja...hogy miért nem szeretnek? Azt senki sem tudja, viszont kapod majd a sajnálgatásokat meg a tanácsokat, hogy mit tegyél.

Nekem az a tanácsom, hogy legközelebb akkor gyere erre az oldalra, ha KÉRDÉSED van.

2010. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
60%
Rossz tanuló vagy? vagy csináltál valami hülyeséget? csak van valami oka ennek..
2010. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem értem az ilyen szülőket.

De én márcsak azért is tudtukra adnám ezt. Érezzék, hogy milyen rosszúl érzed magadat ő miattuk! És ha ezek után sem térnek magukhoz, akkor magukra vessenek. Nem értem ezt a helyzetet, mikor a másikat lesz@rják nagy ívbe, a másiknak meg kiny@lj@'k a seggét szó szerint (és bocsánat a szó használatért de ilyenkor felidegelem magam)

Én azt tenném a helyedbe, hogy leültetnéd mind két szülődet és megbeszélnéd velük a dolgokat! De csak higgadtan. Hogy miért ilyenek veled? Neked miért nem adnak zsebpénzt? Miért nem vesznek téged is emberszámba?

-

Csak rajta, mond ki az ami nyomja a Lelkedet!

2010. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
70%

Egyetértek, ezt meg kell beszélni velük szemtől-szemben.

Csak bátran!

Ha esetleg van konkrét magyarázatuk, akkor mondják el, ez a tisztességes.

Arra ügyelj, hogy most ne követelőzz, csak higgadtan próbáld megtudni az okokat.

2010. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

Utolsó vagyok

Nem értem miért kell lepontozni??

Azt nem írta a kérdező, hogy miért ilyenek vele. Lehet van valami okuk rá lehet nincsen. - de az utóbbiból több esetet is tudok. Nem azt kéne valóban, hogy leültök és megbeszélitek??

És akkor sem fogom soha megérteni, miért kell az egyik gyereket háttérba szorítani (ha van rá okuk ha nincsen), a másiknak meg minden kívánságát lesni?!

2010. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

d,jpt L: annyi empatia szorult beled mint egy vadmalacba. itt egy gyerekrol van szo, akit bant, hogy nem erzi ugy h szeretik annyira mint a tesojat. Volna neked egy javaslatom: akkor irjal ide ha normalis VALASZOD van a kerdezonek.


Kedves kerdezo, te meg nyugodtan mondd el a szuleidnek amit ide leirtal-persze szepen es kerdezd meg toluk, hogy miert lehet a tesonak eztazt neked meg semmit. lehet eszre sem veszik amit csinalnak.

2010. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem fogom megérteni az ilyen szülőket akik kivételeznek a másikkal.. Mondd meg neki hogy ez igazságtalan.. és egy 12 éves lányt elengedni buliba az szép... én még játszottam nem buliztam.. belőle is aztán a szülei r*bancot csinálnak
2010. aug. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
12 évesen disco?Erre még nem válaszoltam: de akkor csak gratulálni tudok a kedves szülőknek. Engem még 13 évesen se engedtek volna el discoba, Sőt nem is a bulizáson jár az agyam. De úgy látom tudatosan cseszik el a szülők a saját gyereküket. Szép mondhatom!
2010. aug. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Genetikai magyarázat: a testvéredben valamilyen tulajdonságai alapján a szüleid a saját génjeiket vélik felfedezni, míg benned ez nem nyilvánul meg (pedig ugyanúgy az ő génjeik). Ösztönösen azt az utódot gondozzák jobban, így juttatják nagyobb túlélési esélyhez, amelyikben szerintük a saját génjeik vannak többségben, a másikért nem olyan nagy kár.

:(

2010. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Valami oka kell, hogy legyen, akár tőled függő, akár tőled független. Mióta tart ez? Nem biztos, hogy a szüleidben van a hiba, az is lehet, hogy ők nem is nagyon veszik észre, hogy megkülönböztetik a két gyereküket, de ezt azért nehezen tudom elképzelni.

Kérdezz rá, hogy ha a tesód kap szülinapi ajándékot, akkor te miért nem. Ez egy egyszerű és nem provokatív kérdés, úgy vélem, hogy ezzel nem is húzod k ia gyufát náluk.

Édestestvérek vagytok? Miben nyilánul még meg a mindennapokban az, hogy nem törődnek veled? Írd le, hátha tudok segíteni valahogy tanácsokkal, vagy bármivel.

2010. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!