Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem nem szeretnek a szüleim!?

Engem nem szeretnek a szüleim!?

Figyelt kérdés
Van egy fiútestvérem,én nő vagyok, mindketten felnőttek. Alig több, mint egy évvel fiatalabb csak nálam, de mindig mindig éreztetik velem a szüleim, hogy ő különb nálam. Hozzánk még névnapozni sem jönnek náluk pedig órákat töltenek csak úgy, s ha beállítok, még a kanapéról sem állnak fel, apám még rám sem néz. Van valakinek hasonló érzése a szüleivel kapcsolatban?
2011. febr. 12. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szomorú ezt hallani. Régen is ez volt vagy csak felnőtt korban jött elő ez a probléma? Nem gondolnám, hogy nem szeretnek, számomra hihetelen, hogy ilyen létezik. Lehet vmi félreértés volt régen köztetek és az évek alatt a meg nem beszéléséből alakult ez ki. Beszélni kell még ha kellemetlen is velük!!! Mindenképp és mielőbb miért van ez így, ha elmondod, hogy ez fáj biztos nem dugják homokba a fejüket. Sok sikert!
2011. febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Lehet benned van a hiba. Nem vagy kicsit negatív személyiség? Lehet, hogy nem szívesen hallgatják a panaszkodásodat. Ezt elképzelhetőnek tartom, de azt nem, hogy nem szeretnek...
2011. febr. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sajnos apám és a kommunikáció két külön műfaj, ez is a gond. Illetve az bántja, én tudom, hogy másképpen gondolkodom, mint ők ( világnézet ).
2011. febr. 12. 15:02
 4/14 A kérdező kommentje:
Én elég optimista vagyok, negatív nem, hanem inkább érzékeny, de te is az lennél, ha így viszonyulnának hozzád, nem?
2011. febr. 12. 15:03
 5/14 anonim ***** válasza:
elhiszem, hogy rossz a kommunikáció közetetk de szülőként ha azt hallanám a gyerekemnek FÁJ, hogy rossz a kapcsolatunk ugyanúgy fájna és szíven ütne világnézet ide vagy oda. Arról beszélj velük mit érzel (megbántottságot, keserűséget és amit írtál, hogy nem szeretnek) ne másról csak érzésekről és az lehet jobban "átmegy" nekik
2011. febr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Engem sem szerettek a szüleim soha.Mindig a hugom és a nõvérem volt a kedvenc.Most is igy van.Engem soha nem dicsértek,ha idegenek dicsértek,akkor az anyàm biztos,hogy megemlitette a hugomat vagy a nõvéremet.Nekem is mindig fàjt és fàj.Az emberek adtàk vissza mindig a szeretetet és az önbizalmamat.
2011. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ahogy apámat ismerem, ha előhoznám mi fáj, akkor rúgna ( persze szavakkal ) a legnagyobbat belém..
2011. febr. 12. 15:12
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem értem lelki csöves ember miért alapít családot.Ezzel a viselkedéssel csak a gyerek lelkét is megnyomorítja.Ne vedd nagyon a szívedre,szerintem Te nem tehetsz semmiről.

Ha mégis beszélnél erről a szüleiddel,vágj vissza (persze szavakkal)Te is!

2011. febr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
jaj, de sajnálom! Hiába írnám, hogy törődj bele tudom, hogy nem lehet mégis valami megoldás kellene rá mert lelkileg megbetegíted majd a tested is, erre figyelj oda. Remélem azért sokan vannak akik szeretnek és belőlük merítesz önbizalmat!!!
2011. febr. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Utolso,

Ez sok helyen igy van, ahol harom gyerek van, onkentelenul viselkednek igy a szulok. Az elsoert azert vannak oda, mert hat o volt az elso szulott, az utolso, hat o a "kicsi". Sajnos a kozepso gyerek meg 'csak van". Annak nincs pozicioja. Ez viszont nem jelenti azt, hogy nem szeretnek szuleid, cssak nem adjak meg a figyelmet mind a masik kettonek.

2011. febr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!