Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem nem szeretnek a szüleim!?

Engem nem szeretnek a szüleim!?

Figyelt kérdés
Van egy fiútestvérem,én nő vagyok, mindketten felnőttek. Alig több, mint egy évvel fiatalabb csak nálam, de mindig mindig éreztetik velem a szüleim, hogy ő különb nálam. Hozzánk még névnapozni sem jönnek náluk pedig órákat töltenek csak úgy, s ha beállítok, még a kanapéról sem állnak fel, apám még rám sem néz. Van valakinek hasonló érzése a szüleivel kapcsolatban?
2011. febr. 12. 14:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ismerős családnál pont az első és az utolsó a senki, a középső meg még szellenteni is rózsaillatút tud. Előttem ez a példa van
2011. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nálunk ugyebár nincs harmadik, csak hát a testvérem fiúnak született, szüleimnél ez pedig rangot jelent..
2011. febr. 12. 15:22
 13/14 anonim ***** válasza:
viszont te biztos vérszerinti unokát szülsz nekik, egy férfinél sosem tudni, hogy övé-e a gyerek. Na jó, ez itt ki lett sarkosítva de egy lány??? A legédesebb gyerekként is. Egy anyának azért nagyobb boldogság amikor ő szüli az unokát!!! Mert a fiúnak egy "idegen" szüli
2011. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, én szültem már négyet is, a testvéreméknél még egy sincs
2011. febr. 12. 15:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!