Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjek vagy ne ?? Olvasd el...

Csonka.001 kérdése:

Merjek vagy ne ?? Olvasd el légyszíves kérlek szépen

Figyelt kérdés

Sziasztok (((gondold bele magad)))

Tanácstalan vagyok

3 kiskorú gyermekem van 4 éves 3 éves s egy 10 hós

Férjemel rendben a kapcsolatunk

Semmi probléma

Hejzet a következő.. édesapám nagy váratlanul augusztusban meghalt sajnos

A ház amiben jelenleg élünk azt a 1 feleségé építette szóval a fele a volt asszonyáé

Édesanyámnak élvezeti joga van

Nekem 1/2 rész s van apum előző házasságából egy fél tesóm fiú

Akinek nagyobb jogga van itt mivel az anyaé a fele ház s ha elhunyna akkor az ő része is az övélesz

Tele van adósággal 4 vagy 5 millió

Szeretnék valamit kezdeni hogy ne keljen örökölnöm ezt a hatalmas adóságott el szeretnék menni

De taanácstalan vagyok hogy vajon merjek e el imdulni s ki lépni a családi fészekből a gyerekekkel egy teljesen új légtérbe ( egyenlőre anyósékhoz romániába) vagy ne mitt mondotok ti mitt tennétek

Hozzá teszem piszkálodnak s akarnának is jobban ha hagynám

Ti mitt tennétek ???légyszives agyatok tanácsot kérlekk titeket 😩😩🙏🙏🙏 gondoljatok bele csaladtagjaimtol nem merek tanácsot kérni se anyától se tesoktol



#család #bizonytalanság #Csak is a legjobbat
2021. ápr. 27. 16:50
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Marosvásárhelyen a lakosságnak majdnem a fele magyar, szóval szerintem nem lenne olyan rossz.
2021. máj. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!