Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenél olyan nővel aki két...

Kezdenél olyan nővel aki két 3 év alatti kisgyermeket nevel egyedül? Kort, indoklást írjatok légyszíves!

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 23:20
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem, majd ha én is elvált leszek és lesznek gyerekeim akkor keresek hasonló párt de addig nem.
2013. jún. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
77%

Kizárt!


Az indoklást inkább megtartom magamnak!


33/F

2013. jún. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
82%

Tudod mivel jár két pici gyerek?

Ha igen és nem fogsz azért felháborodni, hogy a nappalok é az éjszakák nagy része az ő istápolásukkal telik el, ha szereted a nőt és így is el tudod fogadni akkor kezdj vele. Ha ez neked nem fér bele akkor ne húzd a nő agyát mert csak megbántod.

2013. jún. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim válasza:
66%

nem igazán. Van 1 akinek egy gyereke van, de vele is csak dugni akarok most :D

mondjuk ki tudja hogy alakul

de egyébként a normális férfiaknál benne van az ösztön hogy a saját vérvonalát adja tovább, nem szivesen foglalkozunk más kölykével.

Aztán lehet hogy az a nő olyan, hogy bármilyen hibájával együtt elfogadnám mert egyszerűen elbűvölt

24F

2013. jún. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 Buran ***** válasza:
84%

Nem. 16-22 közötti lányokat keresek, s nem hiszem, hogy rögtön két gyerekkel kéne indítanom az életem.


Bár, szerintem nem is a célkorosztályú válaszolókhoz tartozom :)


18

2013. jún. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
14%
Ha vonzodsz a nőhöz, elfogadod a gyerekeit. Lehetne vele is normális életet élni. 25 éves nő vagyok és 2 3 év alatti gyerekem van, egyedülálló, mert a férfiak félne a helyzettől.
2013. jún. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó nem biztos, hogy félnek csak mindenki sajátra vágyik, ezért írtam én azt, ha lenne már gyerekem akkor igen.

Azzal is számolni kell, hogy van 2 gyereke én is szeretnék két gyereket de négy gyereket már nem tudnák eltartani. Az meg, hogy más gyereke miatt lemondjak a saját gyerekemről nekem nagy áldozat.

2013. jún. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
70%
Soha! Nem vagyok én pótapa, meg "eltartó", saját gyermekekre vágyom. És nem akarok sokad rendű sem lenni más kölykei után.
2013. jún. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
14%
Saját gyerekeimre fizet az apjuk gyerektartást...
2013. jún. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
91%
Ja mert elég is a neveléséhez a gyerektartás.
2013. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!