Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenél olyan nővel aki két...

Kezdenél olyan nővel aki két 3 év alatti kisgyermeket nevel egyedül? Kort, indoklást írjatok légyszíves!

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 23:20
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
82%
Nem, mert elég kevés önismeretről árulkodik, és éretlen személyiségről, aki két gyereket szül egy férfinek akit egy éven belül otthagy, vagy elhagynak. Ez a kapcsolat már előtte sem lehetett olyan, amibe érdemes szülni. Nem díjazom az ész nélkül szülök típusú nőket.
2013. jún. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
72%

Nem!


Nem szeretném más gyerekeit felnevelni. Majd a sajátjaimat!

Ezen kívül osztom az előttem szóló véleményét!


"Ismerős csak 3 gyerekkel talált párt, 3 kisgyerekkel. Kb. 8, 6 és 3 évesek voltak, csaj 26, és férjhez ment, és van 2 közös is a férjjel."


Biztos egy felelősség teljes, komoly nő lehet!:) Nyilvánvalóan megalapozott anyagi és családi háttérbe potyogtatja a gyerekeket!:)


Na hát köszönöm szépen, de én az ilyen nőkből nem kérek!


27F

2013. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
71%
Én családot szeretnék nem pedig koloncokat!
2013. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
40%
Remélem a legtöbb válaszadót gyerekkorában fattyúként nem akasztotta az anyjuk más férfi nyakára koloncnak.
2013. jún. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
38%

Meg se fordul senki fejében, hogy a nő özvegy, esetleg a gyerekek koraszülött ikrek, betegek, apu meg lelépett a felelősség elől?

Mindenki, aki fiatalon két kicsi gyerekkel egyedül van, felelőtlen, pénzes pasit kereső ringyó?


Szép bizonyítványt állított ki magáról itt néhány válaszoló.

2013. jún. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
80%

"Mindenki, aki fiatalon két kicsi gyerekkel egyedül van, felelőtlen, pénzes pasit kereső ringyó?"


Miért aki 17-18 évesen teherbe esik az mi ha nem felelőtlen? Gyereket vállal a semmire egy komolytalan kapcsolatban (hiszen már csak az életkorból kiindulva nem lehet komoly kapcsolatról beszélni!). Ez mi ha nem felelőtlenség? Most már egyék meg amit főztek!

Egyébként nekem semmi bajom az egyedülálló, fiatal anyákkal! Felőlem azt csinálnak amit akarnak az viszont felháborító, hogy "fiúcskának", "szánalmasnak" és "szemétnek" nevezik azokat a FÉRFIAKAT akik nem akarnak a gyerekük neveléséhez asszisztálni! Esetleg egy azaz 1 férfit illethetnek csak ilyen jelzővel, azt aki megcsinálta nekik a gyereket! De senki mást!

2013. jún. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
79%

Nézd #35, persze, bármi lehet, és persze, egy konkrét eset jelentősen különbözhet az általánosíthatótól... én spec egy évvel ezelött még sokkal pozitívabban álltam ehhez a kérdéshez, csak hát azóta (itt, ezen a portálon is, meg máshol is) sokszor szembesültem vele, hogy milyen indokokkal rohannak a kisgyerekes nők válni, milyen indokokkal biztatják egymást a "hagyd ott", "lapát", "válj el" megoldásokra... és hát bocsi, de az emberiség azon selejtjével, akinek ugyan a saját büszkesége kilométerekkel fontosabb, mint hogy a gyereke teljes családban nőjön fel, ugyanakkor egy idegen férfitóll meg elvárná, hogy őt és az ő gyerekét "sajátjaként szeretve" helyezze önmaga elé, szóval egy ilyen irreális, önmagából kifordult értékrendű teremtéssel mit kezdjen az ember? Tudod, az emberek zöme nem azért keres párkapcsolatot, hogy azután rosszabbul érezze magát, mint egyedül...


Szóval ja, egy megözvegyült fiatal nő teljesen más helyzet, egy elváltnál viszont baromira meg kell nézni, hogy miért vált el, és hogyan bánik az exével, mert ugye az exe jelene az ember potenciális jövője. És hát bár fájdalomtól elszorult szívvel, de meg kell állapítani, hogy például az itt "családi kapcsolatok" címszó alatt önmagukat párkapcsolati konfliktus témában előadó nők 90%-a szóba se jöhetne, és inkább örülni kell annak, ha eleve ellenszenvesnek vél.... legakább később majd nem az én mobilomba fog kutogatni magától értetődő természetességgel példának okáért... evvan.

2013. jún. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
81%

Határozott NEM!

Többekhez hasonlóan én sem kívánok részt venni más gyerekeinek a nevelésében!


36 éves fiúcska:))

2013. jún. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
71%

"Szerencsére az én környezetemben értelmes férfiak élnek.

Kedves egyedülálló anyukák, ne aggódjatok, nem ilyen szánalmas a helyzet. Nem tudom, hogy fújt ide ennyi szemetet a szél."


"Ez az a férfi réteg, akikkel soha semmilyen körülmények között nem ismerkednék!"


Miért lenne, az a férfi szánalmas, szemét aki az élettét úgy képzeli, hogy saját gyerekeivel akarja élni. Nem hétvégente az apai láthatáshoz igazítani mindent.

2013. jún. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, kb erre számítottam! :-) Érdekes egyébként hogy maga a tény hogy van gyermek és főleg, más csinálta, eltántorít benneteket a NŐtől, akire a kérdés irányult.(Aki egyébként lehet hogy remekül kiegészítené, bearanyozná, szebbé tehetné az életeteket) Nem az anyára kérdeztem. A kettő nyilván együtt jár, de kétlem hogy minden gyermekét egyedül nevelő nő önhibájából jutott oda, ahová és ebből kifolyólag minimum háztartási kisegítőt, de legalábbis pénztárcát keres maga mellé. Amíg házas voltam, nagyon fontosnak tartottam az összebújást, azt hogy a másik otthon érezze magát ha hazaér és ez nem függ a gyerekek számától, ez gondolkodásmód és odafigyelés kérdése. Ha majd mégis lesz valaki, ugyanígy fogok cselekedni... Az özvegyes válaszolónak írnám, özvegyek nem lehetnek egyébként párkapcsolatban -férj halála előtt- hárpiák, ősanyák, igénytelenek vagy frigidek? A mi állapotunkat és jövőbeli kilátásainkat valóban jóval megnehezíti hogy a szabadidőnk korlátozottabb (ahogy a tiétek ugyanilyen lesz, ha a házasságotokba gyermek születik, ez idő kérdése), bár hozzáteszem nálam csend van este 8tól reggel 8ig és az a tény hogy az apák helyett egyedül vállaljuk, amit ígértünk a gyerekünknek amikor még meg sem született. Azt is értem hogy aki nem kész még egy-két gyerekre és arra ami ezzel jár (pl az én exférjem is ez a típus csak ő hitegette magát (és engem) hogy pedig az, aztán bepánikolva elmenekült a felelősség elől) az nem is fog a magamfajtával kezdeni.Ez jól is van így szerintem. De ne gondoljátok hogy mi csak a gyerekeinknek élünk. Társra vágyunk és csak az a nő méricskél előnyöket és hátrányokat és annak vannak extra,teljesíthetetlen elvárásai az új férfi felé, aki egyébként is olyan típus, nem mindenki. Csak szerettem volna ezeket tisztába tenni, köszönöm aki elolvasta.
2013. jún. 8. 21:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!