Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenél olyan nővel aki két...

Kezdenél olyan nővel aki két 3 év alatti kisgyermeket nevel egyedül? Kort, indoklást írjatok légyszíves!

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 23:20
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
67%
Én más kölykeivel úgy vagyok mint a kismalacokkal. Szépek meg aranyosak, de azért otthonra nem kellenének!
2013. jún. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
41%

Én kezdtem most nemrég egy gyerekes növel.

Párszor jól megraktam aztán lapát:)

Maximum erre valók, ha épp nincs jobb....

2013. jún. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
74%

SOHA nem kezdenék gyerekes növel!

Nálam az első számú kizáró tényező, hogyha gyereke van egy nőnek! Szó szerint hamarabb kezdenék egy féllábú növel mint egy gyerekessel!

Saját családot akarok, SAJÁT gyerekekkel!


27F

2013. jún. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
Azért az durva, hogy ha jól látom egy férfi sem mondta, hogy szóba jöhet nála egy gyerekes nő. Pedig válaszoltak egy páran. Nem gondoltam volna azért!
2013. jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
95%
Azért nem mindegy, hogy két 3 év alatti gyerekről van szó, vagy esetleg egyről, vagy nagyobbakról. Ugyanúgy az is áll, hogy ha nő lennék, nem állnék össze olyan pasival, aki két 3 év alatti gyermeket hagyott anyucinál.
2013. júl. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg,ha megismered azt a nőt és beleszeretsz,mert elbűvölő, szexi stb.. akkor nem fog érdekelni,hogy van két gyereke. Azok a férfiak,akik itt véleményt nyilvánítottak,azok önző emberek. Nekem sem kellene egy sem belőlük. Én egyedül maradtam a lányommal és megtaláltam azt az embert,aki imád minket. Így gyerekkel együtt. Mindent megtesz a lányomért,szereti. Azóta van közös lányunk is,de Ő teljes mértékben odafigyel,hogy az én lányom soha ne érezze,hogy Ő kevesebb számára,mert nem a sajátja. Na ilyen férfiak is vannak ám, csak azok nem ide irkálnak. :) Számomra nem is férfi, akik úgy gondolkodnak,mint itt a "férfiak" :)
2013. júl. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%

Jaj utolsó azért 3 meg 1 gyerek között baromi nagy különbség van.

Te miért nem egy háromgyerekes apával kezdtél?

2013. júl. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
16%
Nézd a kérdező 2 gyereket írt, a válaszadók azt válaszolták,hogy nem állnának szóba olyannal,akinek gyereke van. Abba az 1 gyerek is beletartozik,mivel szó szerint azt írtak,hogy olyannal,akinek gyereke van!! Tehát ne terelj! bizony én szobaallnek 3 gyerekes apaval is. baromira nem zavarna,ha szimpatikus lenne az a férfi.
2013. júl. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 noikah válasza:

Sztem ezeknek a pasiknak a többsége vagy tényleg fiatal 30alatti őket maximálisan megértem.

A másik részük meg tipikus panel proli stílusban ír, akik rettegnek, hogy a minimálbérükre a nyakukba vegyenek valakit aki eleszi előlük a krumplistésztát, mert szerintük az egyedülálló anya csóró.. :/

Ismerek olyan fiatal nőt aki pár hónapos kislányával talált új párt, aki nagyon szereti őket.

Lehet felháborodni!!! :) :)

2014. aug. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!