Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdenél olyan nővel aki két...

Kezdenél olyan nővel aki két 3 év alatti kisgyermeket nevel egyedül? Kort, indoklást írjatok légyszíves!

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 23:20
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
81%

Köszönöm, de nekem nem kell gyerekes nő!


30

2013. jún. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
62%

"Most is van miből nevelnem őket! Ha gyereketek lesz kívánom ne menjen szét a kapcsolatotok! 25 évesen nekem is szükségem lenne férfira, de csak itt is fiúcskák vannak."


Gondolkoztál volna akkor mikor 21-22 évesen felcsináltattad magad!

2013. jún. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező (és #6) nem valószínű, lévén hogy átlag esetben ez egy eleve aszimmetrikus kapcsolat lenne, a nő természetesnek venné, hogy neki a gyerekei az elsők, ugyanakkor elvárná, hogy nekem meg ők legyenek azok. Nekem meg nem az van kiírva a hátamra, hogy "Szent József":), úgyhogy lehetőleg szimmetrikus kapcsolatra törekszem. (49/fiúcska:))
2013. jún. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
68%

Ja, egyébként meg "25 évesen nekem is szükségem lenne férfira, de csak itt is fiúcskák vannak." - a lehető leggyakoribb típushiba a társkeresésben, amikor a társkereső csak azt nézi, hogy neki mire lenne szüksége, ő mit várna el, és elfelejti nézni azt az oldalt, hogy ő mit tudna nyújtani annak a másiknak a kapcsolatban. Meg hát persze lehet önbecsapni is, hogy "félnek" meg hogy "fiúcskák" pusztán azért, mert a másik oldal sem balek, tehát kevéssé valószínű, hogy hosszú távon olyan lehetőséget fog választani, amelyik háromszor annyi elvárás mellé harmadannyi lehetőséget tartogat.

Persze lehet ezzel nem egyetérteni is, csak hát akkor meg kellene fogalmazni azt, hogy mi az a többlet, amiért az a férfi a két kisgyereket egyedül nevelő (apuka fizet gyerektartást) nőt válassza az egyedülálló, kötöttségektől mentes helyett. És hát lássuk be, a " Lehetne vele is normális életet élni. " egy nagyon karcsú indoklás, mert azt spec az egyedülállóval is lehet, általában sokkal egyszerűbben, jóval kevesebb alkalmazkodással.

2013. jún. 8. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
28%

De sok bunkó válasz...

Kedves egyedülálló anyuka! Ne add fel! Ismerős csak 3 gyerekkel talált párt, 3 kisgyerekkel. Kb. 8, 6 és 3 évesek voltak, csaj 26, és férjhez ment, és van 2 közös is a férjjel. Ne add fel!

2013. jún. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
44%

ha ez a kérdés megfordul a fejedben, akkord inkább ne.

Ha szerelem lenne a dolog, nem érdekelne, van-gyerek.

2013. jún. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
36%

Ha én egyedül maradnék a gyerekemmel, az Isten mentsen meg az ilyen "férfiaktól".

Ezzel a hozzáállással akkor sem kellenének, ha utánam dobnák őket.

Szerencsére az én környezetemben értelmes férfiak élnek.

Kedves egyedülálló anyukák, ne aggódjatok, nem ilyen szánalmas a helyzet. Nem tudom, hogy fújt ide ennyi szemetet a szél.

2013. jún. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
85%
Nem.
2013. jún. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
22%
Ez az a férfi réteg, akikkel soha semmilyen körülmények között nem ismerkednék!
2013. jún. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
82%
Egyik kedves szomszédom nője a volt férjeivel dugatta magát, így ápolta velük a "jó viszonyt".Gyerekeket vitte az apákhoz, közben még szépen elvoltak. Soha sem kellene gyerekes nő az életben!
2013. jún. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!