Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit érthetek lelki zsaroláson?...

Mit érthetek lelki zsaroláson? Lelki terroron? Hozzatok példát légyszíves.

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
"Ha elhagysz, öngyilkos leszek."
2013. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Pl. "Én megtehetem, mert az anyád vagyok."

"Ameddig az én kenyeremet eszed, addig azt csinálod, amit én mondok és pont."

2013. okt. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es voltam: ha lepontozol, akkor is igazam van. Az általam feltett mondatok mind a kőkemény pszichés terror jelzői.
2013. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az öngyilkos példa jó, a második inkább egy feldühödött kamasz válasza. :D


Szerintem ide tartozik az is, amikor rokonokkal, családtagokkal fenyegetőznek. "Ha nem viselkedsz, egy családtagod bánja". Bár ez már zsarolás is egyben.


De lelki terror az is ha pl a férfi folyton megalázza a nőt, ordibál vele, elhiteti vele, hogy egy senkiházi kis szar, aki nem tehet semmit azért, hogy meneküljön.

2013. okt. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

pl.apámnál minden ebéd olyan volt mint egy fegyház

-egyenesn ülj és ne szürcsüld a levest(közben semmi beszélgetés csak folytonos fogyelem arra hogy eszünk)

vagy:

miért ezt a műsort nézed,ha olvastam miért olvasol és nem a tévét nézed,vagy miért angolul nézed a műsort azért mert én túl buta vagyok az angolhoz és hülyének nézel?

Aki terrorizál az gyakran mindenből próbál vitát gerjeszteni egyszer azon is vitázott zárt ajtón keresztül miért használom xy percig a wc-t:S

2013. okt. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!