Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Légyszives tudnátok segíteni...

Balog Sándor kérdése:

Légyszives tudnátok segíteni gyorsan?

Figyelt kérdés
2012. jan. 8. 17:21
1 2
 1/16 anonim válasza:
nem bocsi csak lassan :S
2012. jan. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Esetleg írd le, hogy miben kéred a segítségünket...
2012. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Bocsi,nem jól kezelem ezt :(.Az lenne,hogy neném Olaszországban él ,és nyári,téli szunidőre érkezik haza,és amikor elmegyen nem tudok aludni,nincs étvágyam,szomoru vagyok,sokat sírok érte,nagyon hiányzik,mert nagyon szeretem.Nem tudok már vele találkozni csak amikor leszz a próbabálom ,de nagyon hiányzik és nem mulik el ez az érzés.Kérlek segítsetek :(( /14/F/
2012. jan. 8. 17:25
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én sajna nem tudok gyorsan segíteni, mert mobilinternetem van, és elég lassú.
2012. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mi az a próbabál????

Addig tartsátok neten,telefonon a kapcsolatot. Skyepon minden nap láthatod és tudtok beszélgetni.

2012. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
29%

Bocs az offért:


Ne piszkáljátok már... "mi az a próbabál?" Nyilván azt akarta írni, hogy "próbálom". Meg az 1. válaszadó is írja, hogy csak lassan tud segíteni... Ettől most jobban érzitek magatokat??? Nem tudom, miért kell belekötni:S Le lehet pontozni:P



On:


Ha gondolod, beszélgethetünk privátban, gondolom ilyesmi segítségre gondolsz, nem? Tehát, hogy valakivel meg tudd beszélni.

2012. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Bocs, félreolvastam!!! Tényleg próbabált írt. Nem szóltam, bocs!!
2012. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Utolsónak üzenem,én tényleg nem piszkálni akartam a próbabállal,csak nem értettem, mert nem illet a helyére a mondatba a próbálom szó. Szóval bocsi, ha megbántottalak!!!!

Azért írtam, hogy beszélj vele neten!

2012. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen, aztán már láttam, hogy félreolvastam, ezért is kértem Tőled bocsánatot. Mégegyszer bocs!:-) ...csak alig alszom és jojóznak a szemeim:D Amúgy én sem tudom, mi az a próbabál. Szóval vedd úgy, hogy nem szóltam:-)
2012. jan. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
18%

"Ettől most jobban érzitek magatokat??? Nem tudom, miért kell belekötni:S"


Igen, én határozottan jobban érzem magam.

2012. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!