Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Merjek vagy ne ?? Olvasd el...

Csonka.001 kérdése:

Merjek vagy ne ?? Olvasd el légyszíves kérlek szépen

Figyelt kérdés

Sziasztok (((gondold bele magad)))

Tanácstalan vagyok

3 kiskorú gyermekem van 4 éves 3 éves s egy 10 hós

Férjemel rendben a kapcsolatunk

Semmi probléma

Hejzet a következő.. édesapám nagy váratlanul augusztusban meghalt sajnos

A ház amiben jelenleg élünk azt a 1 feleségé építette szóval a fele a volt asszonyáé

Édesanyámnak élvezeti joga van

Nekem 1/2 rész s van apum előző házasságából egy fél tesóm fiú

Akinek nagyobb jogga van itt mivel az anyaé a fele ház s ha elhunyna akkor az ő része is az övélesz

Tele van adósággal 4 vagy 5 millió

Szeretnék valamit kezdeni hogy ne keljen örökölnöm ezt a hatalmas adóságott el szeretnék menni

De taanácstalan vagyok hogy vajon merjek e el imdulni s ki lépni a családi fészekből a gyerekekkel egy teljesen új légtérbe ( egyenlőre anyósékhoz romániába) vagy ne mitt mondotok ti mitt tennétek

Hozzá teszem piszkálodnak s akarnának is jobban ha hagynám

Ti mitt tennétek ???légyszives agyatok tanácsot kérlekk titeket 😩😩🙏🙏🙏 gondoljatok bele csaladtagjaimtol nem merek tanácsot kérni se anyától se tesoktol



#család #bizonytalanság #Csak is a legjobbat
2021. ápr. 27. 16:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Ha ez egy 3 emeletes ház (és normál állapotban van) akkor jóval többet ér a negyede mint 5 millió, ha eladnák.

Én úgy értettem a féltestvérnek van az adóssága, a kérdezőnek ehhez nincs semmi köze. Ha viszont a ház a fedezet akkor nemfizetés esetén lehet baj.

Egyelőre maradnék a házban míg a férj meg nem szerzi az állampolgárságot, aztán valamilyen csok-ra pályáznék. Romániába tartósan élni nem mennék, már csak azért sem mert nem akarnám hogy a gyerekeim kisebbségként nőjenek fel.

Aztán amint lehet az örökölt házat eladnám vagy féltestvérrel/volt feleséggel kivásároltatnám a részemet és onnantól azt csinálnak amit akarnak...

2021. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
82%
Szóval úgy gondolod, hogy "max. 1 hétre" elcuccolsz a 3 gyerekeddel egy másik országba az anyósod nyakára? Mi oldódik meg 1 hét alatt? - Amíg ennyire átgondolatlanok az elképzeléseid, inkább maradj, ahol vagy!
2021. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Fú de ismerős ez a stílus, meg ez a fura szöveg tagolás,meg hogy ennyire zavaros a sztori. Másnak nem rémlik valami?
2021. ápr. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz ?? 🤔
2021. ápr. 27. 18:37
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam.

B@szki,ne haragudj meg!!

Neked van 3 gyereked ???

Egy kavicsot nem mernék rád bízni egy fél órára,mert lehet,hogy elrontanád!

Hogy a ...ba nevelsz, gondoskodsz normálisan!!! 3 gyerekről,ha egy 1!!!! értelmes összetett mondatot nem tudsz összehozni???

2021. ápr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Aztak..vaaa

Olyan az írásod, mintha 500 szóból találomra raknád egyiket a másik után..

Néha van egy fél mondat,aminek van értelme.

Te tényleg 3 gyereket nevelsz?

Mire?

2021. ápr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Örülök hogy ilyen okosak vagytok

bizsztosan ti nagyon tökéletesek vagytok

Ez az oldal is csak a lenézésről s az okoskodásról szól

Kérdésemre vártam válaszokat erre egy csapat mindenttudó jelent meg

Sajnálak ha szellemileg visszamaradott vagy s nem tudod értelmezni illetve nem tudod el olvasni rendesen amit írtam

2021. ápr. 27. 19:17
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen helyesírással te édesanya vagy? Jezusisten, azt hittem valami 12 eves írta, olyan a fogalmazás meg az egesz
2021. ápr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
Amugy meg nem az a szellemileg visszamaradott aki ezt a osszeganyolt fost nem erti, hanem te, hogy 30-40 eves létedre egy ertelmes mondatot nem tudsz osszerakni, szoval ne mast fogyatekosozzal.
2021. ápr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen ezt privátban is leírtad,hogy biztosan tudjam.

Ettől függetlenül vagyunk itt néhányan, akik nem értjük, mit írtál.

Szóval lehet te mész szembe a forgalommal.

Persze van az a helyzet,mikor mindenki hülye csak te nem,de ez most nem az a szitu.

2021. ápr. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!