Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szeret engem senki?

Miért nem szeret engem senki?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, és nincsenek barátaim. Sok olyan van akivel jóban vagyok, de olyan igazi barátom nincs. Kapcsolatom soha sem volt, úgy érzem van bennem valami taszító. Önbizalmam nincs semmi, másokat sokkal jobbnak látok. Volt több lány akivel jól kijöttem, de ők valahogy mindig jobbak lettek nálam: elkezdtek minden hétvégén bulizni járni, inni, cigizni, ribisen öltözni. Velük rosszul érzem magam, mert olyan érzésem van mintha sokkal-sokkal rosszabb lennék náluk.
2010. aug. 22. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
nem szeret senki, mert te sem szeretsz senkit.
2010. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
2 olyan lány van akikkel elég jóban voltam, de a fenti okok miatt megszakadt a kapcsolat. Azóta összejöttek egy nagyobb társasággal, és látom a közös képeiket, hogy vagy 15en összecsapódva járnak bulizni, élvezik a fiatalságukat. Én meg itthon punnyadok mindig...Mindenkinek van a környezetemben pasija, emiatt is rossznak érzem magam. Volt, hogy páran elhívtak bulizni magukkal, de jött volna mindegyiknek a barátja. Én nem akartam a+1 lenni, akinek nincs pasija. Annyira elmegy néha a kedvem mindentől...
2010. aug. 22. 15:05
 3/7 anonim ***** válasza:
amíg nem szereted magad másoktól sem várhatod el, h szeressenek. nem másokat akarj majmolni, találd meg önmagad, barátkozz magaddal, a többi meg majd jön időben.
2010. aug. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

mert te sem szeretsz senkit, meg nem is ismersz senkit akit szerethetnél..

én is valahogy így vagyok, csak fiúban..

2010. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Liz* válasza:

Én szerintem is! Neked az önbizalmad kell növelned. Ha magabiztos v azt észreveszi a környezeted is és mindjárt másképp állnak hozzád. Ha pedig hívnak bulizni szerintem nyugodtan menj el, hátha akad ott egy neked való pasi!

Habár nem ismerlek de szerint egy cseppet sem v rosszabb a barátnőidnél, sem semilyen más embernél. Próbáld magadban is meglátni a jót, a szépet!

(Ribisen öltözködnek? Isznak? nem biztos h ezek jó barátnők... főképp ha még nem is jösz ki velük jól)

2010. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is sajnos hasonló cipőben járok,mint Te...
2010. aug. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs valamilyen hobbid? Pl. versírás, novellák, olvasás, rajzolás, vagy bármilyen kreatív dolog? Bizonyos fórumokon keresztül akkor barátkozhatnál Hozzád hasonló emberekkel, fiúkkal és lányokkal is, hidd el, eléggé jól ki tudnak alakulni így barátságok, így ismertem meg a legjobb barátnőmet. :) (Méghozzá interneten... :D) Talán tudtam segíteni.
2010. aug. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!