Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Madarat tolláról, embert...

Madarat tolláról, embert barátjáról! Vélemény?

Figyelt kérdés

Van(de lehet h már csak volt) egy barátnőm akinek most van még egy barátnője aki elég nagy ribi,minden héten más pasival megy el d.ugni. Ha péntek szombat is megy buliba,akkor mind a 2 nap vki más a "szerencsés".

Én nem csípem ezt a lányt,nem vagyok hajlandó vele mutatkozni. Most hétvégén ugy vcolt h elmegyünk bulizni barátnőmmel,de ő mondta h jön ez a másik csaj is. Én meg mondtam h ha ő is megy,akkor én inkább kihagyom ezt a bulit.

A városba mindenki tudja arról a csajról h egy ribanc,és nem akarom h az emberek rólam is azt higyjék h ribi vagyok.

Kicsit összevesztünk ezen barátnőmmel,h miért nem fogadom el a másik barátnőjét,miért nem megyek velük buliba. Én mondtam h ha túl sokéig és sokszor látnak egy iylen ribi mellett a végén még rólad is elkönyvelik h ribanc vagy,mert madarat tolláról,embert meg...


Végül az lett h ők elmentek buliba,én meg haza jöttem,barátnőm meg most haragszik rám. Én nem érzem ugy h jogosan haragszik. Nektek mi erről a véleményetek?


2010. aug. 22. 12:46
1 2
 11/14 anonim válasza:
Azt is mondják, hogy az ellentétek vonzzák egymást. Ez a barátságokra is igaz. De ez ellentétes ezzel a madaras dologgal. Mert vagy ugyanolyanok vagytok, vagy nem.
2010. szept. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

szerintem itt a te történetetben tök igaz : D

és ha már olyan sokan ismerik róla ,akkor téged is megfognak nézni vele ezek után ha vele fogsz lógni.

2010. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igaz a mondás! Hiszen a rokonainkal ellentértben a barátainkat megválaszthatjuk.


Rólunk is sokat elárul, hogy kit tartunk szimpatikusnak, kivel érezzük jól magunkat.


Emellett nem élhetünk állandóan mások véleménye szerint. Ha a barátnődet szereted, akkor ne törődj vele, hogy még kiket gyűjt be magának. Azt viszont kikötheted, hogy azokkal a csajokkal, akiket te nem csípsz, ne szervezzen veled közös programot. Na, ha ezt a kérésedet nem tartja tiszteletben, akkor elgondolkodhatsz a barátságotokon.

2010. szept. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyetértek az egyik előző válaszolóval, hogy az ember értékeit nem a szexuális szokásai alapján kell megítélni és lehet hogy amúgy jó fej lány és ha ő így érzi jól magát hogy naponta más pasival szexel szíve joga.

De ha te nem érzed jól magad a társaságában teljesen igazad van, hogy nem akarsz vele menni sehova, te válogatod meg a barátaidat és attól hogy a barátnődnek ő a barátja még nem kell, hogy a te barátod is legyen, ne találkozz ezzel a lánnyal, ha nem szeretnél.

2010. szept. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!