Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Madarat tolláról, embert...

Madarat tolláról, embert barátjáról! Vélemény?

Figyelt kérdés

Van(de lehet h már csak volt) egy barátnőm akinek most van még egy barátnője aki elég nagy ribi,minden héten más pasival megy el d.ugni. Ha péntek szombat is megy buliba,akkor mind a 2 nap vki más a "szerencsés".

Én nem csípem ezt a lányt,nem vagyok hajlandó vele mutatkozni. Most hétvégén ugy vcolt h elmegyünk bulizni barátnőmmel,de ő mondta h jön ez a másik csaj is. Én meg mondtam h ha ő is megy,akkor én inkább kihagyom ezt a bulit.

A városba mindenki tudja arról a csajról h egy ribanc,és nem akarom h az emberek rólam is azt higyjék h ribi vagyok.

Kicsit összevesztünk ezen barátnőmmel,h miért nem fogadom el a másik barátnőjét,miért nem megyek velük buliba. Én mondtam h ha túl sokéig és sokszor látnak egy iylen ribi mellett a végén még rólad is elkönyvelik h ribanc vagy,mert madarat tolláról,embert meg...


Végül az lett h ők elmentek buliba,én meg haza jöttem,barátnőm meg most haragszik rám. Én nem érzem ugy h jogosan haragszik. Nektek mi erről a véleményetek?


2010. aug. 22. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Madarat tolláról, embert barátjáról!


alapjában véve igaz a mondás.


Viszont a mai világban több az érdekbarátság és a mondás sem igaz már ilyen körülmények között mindig.

2010. aug. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőd bunkó, hogy inkább egy kis kukivadásszal megy el bulizni, mint az értelmes barátnőjével. Szégyelje magát, és ne foglalkozz vele. Ha majd a fiúk azt kérdezik, hogy lenne-e kedve egy kis orálhoz, majd talán feleszmél.
2010. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
majd rájön a barátnőd, hogy legfeljebb csak arra kell, hogy a ribi ne egyedül induljon el buliba, mert akkor már túl hivatásosnak tűnne. Az is lehet, hogy ilyenkor ő is kap néhány ajánlatot, nem lehet, hogy ez tetszik neki? még ha nem is használja ki?
2010. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy barátnőm van, nagyon megváltozott, sokat iszik, fűvezik. Ettől fügetlenül jóban vagyunk, én nem lettem/vagyok olyan. Persze ez lehet emberfüggő, kire, hogy lehet hatni.


Nem szép dolog, hogy ezért beharagszik, nem lehet mindenkit szeretni, ezt el kéne fogadja.

2010. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

barátnőm se k.urvul,meg nem kap így ajánlatokat,de az emberek összesúgnak a háta mögött. Ez tök ciki. Én nem akarom h rólam is pletykáljanak,h biztos én is ribanc vagyok. Mikor mondtam ezt barátnőmnek azt mondta hülye vagyok,és h senki nem pletykál.Meg h az a csaj nem szokott lefeküdni azokkal a pasikkal,csak hazaviszik őt,és mindig egyedül fekszik le aludni.

DE nekem már tesóm is mondta h barátnőm nem a legjobb társasággal mászkál,és h beszélnek róla ezt azt. De a barátnőm nem hisz nekem,azt mondja h csak féltékeny vagyok az uj barátnőjére,mert ő legalább tud élni

2010. aug. 22. 13:01
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
egész életedben igy fogsz élni hogy mások irányitják az életed?én pont leszarom ki kivel lát,én magamnak élek és nem a szomszédoknak ki mit mond rólam,ha hajnal 4 kor jövök haza akkor akkor.szép is lenne ha azért nem mennék el valahova mert ribanccal látnak.nekem is van barátnöm aki ilyen,de ettől függetlenül szeretem az egyéb tulajdonságai miatt,és attól függetlenül nekem nem lett vagy lesz több pasim.az h ki mit mond rólam meg nem érdekel.
2010. aug. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az sem sokat javít a helyzeten, ha szűzkur.va és csak hülyít minden fiút. Szomorú, hogy egy fiatal lánynak ezt jelenti azt, hogy élni élvezni az életet és így akar kitűnni. Valószínű, hogy belül egy önbizalomhiányos kislány, akinek folyton kell a megerősítés, hogy jó nő és kell még másnak is. A barátnőd megértheti, hogy neked ő nem szimpatikus és ha nem muszáj, ne menjetek hármasban sehova. Próbálj meg te is másokkal barátkozni, idővel úgyis kialakul, ki kivel érzi jól magát.
2010. aug. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt hasonló barátnőm.

Egy csomó hülyeségbe "vitt bele", és utólag elég ciki.

Megszakadt a kapcsolatunk.


Te is jobban járnál egy igaz barátnővel.


26/N

2010. aug. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem ismered igazából személyesen, addig elég nevetséges ítélkezni. Lehet hogy egyébként egy kedves lány. Az a lényeg hogy a barátnőjével milyen, és vele hogy viselkedik. Ha jó barátja a barátnődnek, akkor nagyon helyes hogy kitart mellette. Ha viszont egy beképzelt csaj akit a divaton kívül nem érdekel más, akkor természetesen nem kell velük menni.


Az emberek elég szemetek tudnak lenni. Sokszor egy kikosarazott pasas híresztel ilyesmit.

2010. szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nem kikosarazott pasas nyomi híreszteléséről van szó,hanem ezek tények.

Most ott tart a helyzet h a barátnőm besértődött rám,mert hétvégén elmentem buliba-és nem velük,hanem másik barátnőimmel. Halottam mikor az a csaj mondta a barátnőmnek h el megyek dugni azzala pasival-és rámutatott az egyik hapsira. Amig nem jött vissza addig barátnőm elvolt velem meg az én társaságommal,miután visszajött a csaj a buliba akor csak ugy lelépett tőlünk.Én nem maradtam végig,és már otthon voltam mikor hív a barátnőm h menjek el érte a buliba,mert a csaj akivel ment lelépett megint egy pasival és nem tud hazamenni. Én meg nem mentem vissza érte,ezért most haragszik rám.

Én mondtam barátnőmnek h nem vagyok hajlandó együtt mutatkozni a barátnőjével,ugyh ha vele ment buliba akkor ne tőlem várja h buli végén még vigyem haza. Most haragszik rám a barátnőm,meg a csaj is irogat h én milyen jogon hiresztelem h ribanc :S Én nem hiresztelem,csak barátnőmnek mondtam meg h mi róla a véleményem

2010. szept. 4. 11:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!