Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Madarat tollárol, embert...

Madarat tollárol, embert barátjárol. Most akkor engem is ilyennek hisznek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és van egy barátnőm, akit mindig hivunk magunkhoz bulizni, mert 1 orányira lakik tőlünk. És mindig szivesen jön, mindig jol érzi magát nállunk. Aztán kiderült, hogy 16 éves léttére, egy vadidegent lesz*pott a szülinapom ünneplésekor, (amikor volt barátja) aztán most oszikiránduláson ilyen felelsz vagy mersz volt, és mikor felnyujtottam a kezemet hogy szüz vagyok ő nem, és elkezdtet igy ilyen nagyzolva mondani, hogy nem kell tudnotok mindenről, meg ilyenek, aztán bevallotta, hogy ő lefeküdt egy gyerekkel, (még most is van barátja) a nevét sem tudja, meg semmi, de egy piactéren vesztette el a szüzességét, beb*szva, abban a buliban, ahova én hivtam.:/ Amikor nagy ritkán nála buliztunk(én ott nem érzem jol magamat mert mindig otthagy) akkor nem r*bancoskodik, de itt nállunk, kavar ezzel azzal(nem mondja meg, de láttam már más fiukkal) ugy hogy közben barátja van, aztán csodálkozik hogy az féltékeny. Ebben az esetben igaz az a mondás hogy "madarat tollárol, embert barátjátol"? Mert én nem szeretném hogy róla itéljenek el, én nem vagyok ilyen, soha nem viselkednék igy. Bocsi hogy ilyen hosszu lett..:)
2011. jún. 17. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sokan vannak úgy vele, hogy őt esetleg ismerik, akkor te is ilyen lehetsz, különben nem barátkoznál vele. Ahogy leírtad, te nem olyan vagy , mint ő. Tehát előbb-utóbb tele lesz a poharad, nem tudod már elviselni, hogy ilyen, megpróbálsz rá hatni (vagy sikerül vagy nem) aztán integetsz neki. Vagy olyan leszel, mint ő. Mivel az emberkék hasonulnak a barátaikhoz és csak azt nevezi valaki barátnak akihez tud. Persze láttam, már olyat is, hogy tűz és víz a 2 emberke, de a kérdésedből azt látom, hogy te valamilyen szinten elítéled őt. Azt legalábbis mindenképpen, hogy úgy csinálja ezeket a dolgokat, hogy közben barátja van.
2011. jún. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem hiszem hogy azonosulnék vele, mert én még csokolozni sem csokoloztam(mert nem akartam buliban akrárkivel:D) szoval, azonosulni biztos nem fogunk:D Igen, igaz hogy elitélem, és az esik rosszul, hogy otthon kis szende szüz, eljön erre felénk bulizni, és elkezd r*bancoskodni..:S Nagyon hasznos volt a válaszod, ment a zöld kezecske :)
2011. jún. 17. 18:39
 3/4 anonim válasza:
Igaz a mondás. Én soha nem barátokról ítélek mást, de velem csinálták már ezt. Volt egy legjobb barátnőm, (akivel már összevesztünk.) Ha róla volt szó, engem is belevontak. Soha nem ő volt gonosz másokkal, hanem mi. Pedig én soha nem vettem a h.ülyeségeiben részt. Ez addig fajult, míg a tanárok is együtt emlegettek minket. Ha órán nevetett, velem is ordított a tanár, ha ő puskázott akkor is az volt hogy MI fejezzük be, nem ő. stbstb...Visszagondolva nem volt jó barát. Soha nem szólt hogy én nem csináltam semmit. De rád visszatérve:)--> Szerintem ne engedd azt hogy egy ilyen lány miatt téged is elítéljenek. Tudasd vele, hogy nem jó amit csinál. Mond el neki hogy azt érzed hogy nem foglalkozik veled a bulikban, és azt érzed hogy kerüli a társaságodat. Nyilván nem kell egymáson lógnotok, de akkor is te is ott vagy. Mond el neki, hogy a barátság fontosabb mint a fiúk, és hogy nem szereted ha hazudik neked, mert ezt ő sem tűrné el. Ha barátok vagytok meg fogja érteni hogy neked ez így nem jó, és változtat magán. Ha nem vagytok igaz barátok, akkor meg nem fog vele törődni, és csinálja tovább. Na akkor kell otthagyni, ilyen barátra nincs szükség;).. Bocsi hogy hosszú lett:)
2011. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy sok barátom van, de igaz barátom csak egy(nem ő az). Tudom, hogy nem a barátok mennyisége, hanem minősége számit, de akkor is..:S Csak tényleg ugyérzem hogy csak r*bancoskodni jár ide, a legjobb barinőm sznapját ünnepeltük, ő a terem másik végében táncolt, mi pedig(4-5-en akikkel együtt mentünk) ők velünk. És én meg kötelezőnek éreztem h menyek oda hozzá is mert én hivtam, és táncoljak vele, de ő nem jött vna oda, pedig ha vki sznapját ünnepeljük csak vele kellene lenni szerintem.. Ami veled történt, elég szomoru:S akkor ugylátszodik tényleg igaz ez a mondás:S sajnálom h rolad is ezeket hitték:S
2011. jún. 17. 18:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!