Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » "Madarat tolláról, embert...

"Madarat tolláról, embert barátjáról"? Mennyire igaz ez szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Csak ha valódi, komoly, mély barátságról van szó, haverokra nem teljesen.
2011. febr. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon is.Persze nem az ilyen "haver" kapcsolatokra értem.
2011. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
100%
2011. febr. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Eléggé igaz.
2011. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy az egyik barátnőm rosszindulatú, irigy, féltékeny. Ha az alapján ítélnek meg, hogy ő milyen, akkor az nem egyezik azzal, hogy én milyen vagyok. Eddig is tudtam, hogy ő ilyen, de nem foglalkoztam vele, most viszont nagyon idegesít. Lassan 20 éve a barátnőm..
2011. febr. 17. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen tulajdonsagokat, hogy irigy meg hasonlok nem ruhaznek at masokra csak azert, mert a baratjuk olyan. Olyanbol viszont lehet kovetkeztetni, hogyha valakinek drogos a baratja, az adott illeto szemelyisegerol lehet valamit leszurni, ha ilyennel lepett baratsagra.
2011. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, kicsit későn szólalok fel, de én nem értek vele egyet. Pl. attól, hogy egyik barátnőm egy ribanc, még nem feltétlenül vagyok az én is, mivel nem az ágyban nyújtott teljesítményéért a barátom, hanem azért, ahogy az emberekhez viszonyul, ergo ahogy velem viselkedik. (Nem, nincs ribanc haverom, csak hasra ütöttem.)

Ez a drogos példa is hülyeség. Mi van, ha az egyik csak a megismerkedésük után jóval kezdett el drogozni, ráadásul okkal?

2011. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!