Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem beszél...

Szerintetek miért nem beszél soha a barátjáról?

Figyelt kérdés

Egyetemen van egy lány barátom, sokat beszélgetünk, és szerintem jól elvagyunk együtt. Rengeteg mindenről beszéltünk már, és bevallom, tetszik is nekem. Nincs senkim, így szívesen kezdeményeznék nála, viszont megnéztem az IWIW profilját, és ott azt írta, hogy van barátja, sőt még közös képek is voltak fent.


Így nyilván nem akarok rá nyomulni, csak azt az egy dolgot nem értem, hogy a rengeteg beszélgetés közben, hogyhogy soha nem említette egyetlen egy szóval se, hogy van barátja.


Például kérdeztem múltkor, hogy kinek vesz ajándékot Karácsonykor, és mondta, hogy a szüleinek, a húgának, az unokatestvérének és még pár ismerősének.


2009. dec. 29. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

LEhet, hogy már nincsenek együtt, csak nem módositotta az oldalt, esetleg igy védekezik a túl idegesitö ismeretlenek ellen.

Kérdezd meg töle, hogy most mi van.

2009. dec. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
vagy lehet h szakítottak és még nem módosította, vagy távkapcsolat...
2009. dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Már több hónapja így van fent, és elég gyakran nézegeti, szóval nem hiszem, hogy így felejtette volna.


Tudom, hogy a legtisztább megoldás az lenne, ha egyszerűen rákérdeznék, csak nem tudom hogy sülne el.

2009. dec. 29. 20:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megromlott a kapcsolatuk, és épp ki akar szállni belőle. Csak mondjuk gondolkodik, fontolgatja még a dolgot. Szerintem kérdezz rá nyugodtan, hogy láttad, van barátja, mióta, ilyesmi. Ha jóban vagytok, nyílván elmondja majd, mi a helyzet.
2009. dec. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!