Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Még is hogyan lenne ez igazságos?

Még is hogyan lenne ez igazságos?

Figyelt kérdés

Pár napja voltunk Velencén és az autópályán mentünk matrica nélkül ( egyik barátnőm vezetett, övé az autó is). Nos erről kijött a büntetés is 15ezer. Hogy lenne igazságos ezt kifizetni? Csak ő vagy mindenki aki a kocsiban ült? Véleményekre lennék kíváncsi indoklással is. Köszi

(ha esetleg nem válaszolok akkor elaludtam, de holnap jövök olvasni :))


2010. aug. 21. 23:55
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
bocsánat a kategória miatt, de szerintem itt vannak a legértelmesebbek..
2010. aug. 21. 23:55
 2/29 anonim ***** válasza:
79%
szia! szerintem mindenkinek adnia kéne bele, mivel nem csak az ő érdekéből utaztatok, gondolom én!
2010. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
79%
mki, aki a kocsiban ült, gondolom együtt utaztatok :)
2010. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
78%
Tudtátok ti is, hogy nincs matrica? Ha igen, akkor mindenki egyenlő részt fizessen! Ha nem, akkor is adjatok bele, de kisebb részt, mint ő, hiszen az utazás mindenki érdeke és így közös felelőssége, de az autózás az ő "feladata".
2010. aug. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
igazából nem tudtuk vagy is nem figyeltünk erre :S nem is mondta de mi sem ellenőríztük, hogy most van e vagy nincs..
2010. aug. 22. 00:02
 6/29 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a matrica a barátnőd dolga lett volna! Viszont szerintem csak akkor adjatok bele, ha a barátnőd nem áll túl jól anyagilag, vagy kéri, hogy adjatok bele egy kicsit.
2010. aug. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
63%
tök mindegy kié a kocsi, a kreszt a sofőr szegte meg, nem az utasok, semmi közötök a bírságához....
2010. aug. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
75%

nemhiszem, hogy kényszerítettétek hogy menjen fel a pályára... nehogym ár a ti dolgotok legyen a bírság..

akkor lenne illő fizetni, ha pontosan tudtátok volna, hogy nem matricája vagy mondtátok vna neki h na haladjunk már a pályára...


de ha közösen megegyztek a többiekkel, akkor adhattok bele, nem erről van szó.. hanem hogy sztem nem kötelező. de mivel a barátai vagytok, és ha nem milliomos akkor segíthettek, de nem a ti hibátok volt.

2010. aug. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
67%

Barati kirandulas. A baratok joban, rosszban legyenek baratok En igy gondolnam.

Szerintem "kozos" koltsegrol van szo,mint a buntetes kifizetese!

2010. aug. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
82%
ha már a bnőtök akk sztem adjatok bele egy kicsit.de téll a sofőrnek kellett vna erre figyelnie.:S
2010. aug. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!