Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazságos ez így? Tényleg jár...

Igazságos ez így? Tényleg jár neki és nekünk nem? 15L

Figyelt kérdés

Van egy mostohaöcsém, anyu új férjének az előző házasságából. neki van külön szobája, nagyon szép, új bútorok stb, mi meg kaptunk egy másik szobát a hugommal.(10 éves). sokat is sírok emiatt mert nagyon szükségem lenne rá hogy néha kicsit egyedül lehessek, sírhassak telefonálhassak stb :/ de hát nem lehet.

de nem is ez a baj, hanem hogy anya tegnap mondta hogy ma legyek otthon korán hogy szóljak ha jönnek a szállítók. kérdeztem milyen szállítók? hát rendeltek az öcsémnek egy nagynagy franciaágyat hogy majd kényelmesen legyenek ha jön a barátnője. (14 éves és nincs barátnője...)

néztem nagyot, és megkérdeztem hogy és ha az én barátom szeretne jönni? mi még kettesben sem lehetünk a hugom miatt nemhogy egy ágyban.( több mint egy éve vagyunk együtt, de nem hoztam haza mert itthon mindig üvöltözés van és hát nem lehetnénk kettesben amúgy sem)

erre az volt a válasz, hogy mit gondoltunk ide fogjuk hurcolni a pasijainkat dugatni magunk?majd mi szépen felmegyünk vagy megoldjuk.

de ha mindhármunkkal ez lenne az álláspont még meg is érteném,kellemetlen nekik.

de az öcsémnek még jó nagy ágyat is vettek és célozgatnak rá hogyha majd itt akarnak dugni akkor legyen elég hely nekik...

ez így nem teljesen igazságos szerintem.szerintetek?


2011. szept. 6. 17:03
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:

a többi ilyen kis kivételezgetésen már túltettem magam hogy az ő szobájában gép meg tévé nekünk semmi. meg hogy neki nem kell semmit csinálni otthon, "mert fiú".

de ez durva szerintem. több mint egy éve együtt vagyunk és lassan szerettem volna lefeküdni vele. de hát hol... nem bokorban szeretném, nála nem lehet szintén mert az öccsével van. most légyszi ne azzal gyertek hogy korai, nem most akartam csak majd.

2011. szept. 6. 17:05
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
szerintem nem korai tudod ez a sok cuccos amivel etetik az embert. hát elég nagy köcsögség:/
2011. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
30%
sztem sem egy 14 sem egy 15 évesnek nem kell se egy ágyban aludnia a pasijával,csajával,sem szexelnie,tök lényegtelen hogy 14 évesen jöttél vele össze vagy 10 évesen egy gyereknek nem kell szexelni,másfelől hülyeség egy 14 évesnek francia ágy,de neked sem kéne még,aki normális szülő 18 év alatt úgysem engedi hogy együtt aludjatok,neked az a bajod hogy nincs új ágyad,igazságtalan,de neked sem kéne még
2011. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
én nem értem hogy mér kivételeznek vele,tényleg elég nagy bunkóság,kérdezd meg anyukádat hogy a mostohatesód miért érdemli meg jobban a gépem meg ilyeneket mint te
2011. szept. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%
2. a végén leszögezte azt hogy ne jöjjön senki ilyennel hogy korai de te bmeg azért is
2011. szept. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem lehet, hogy anyád férje jobban keres, és így a saját gyerekének kedvez, anyád meg nem akar/nem mer beleszólni?


Vagy pedig annyira bizonyítani akar a pasijának, hogy a saját gyerekei érdekeit se nézi.

2011. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Hát ez egyáltalán nem igazságos.Haveromnak is van mostohatesoja és vele is ezvolt.Én mondtam neki hogy mondja meg anyjának,hogy ő is ugyanugy gyerek mint a mostohatesoja,és ahoz képest hogy saját fia elég rosszul bánik vele.Meg is tette és azóta ugyanugy foglalkoznak vele mint a mostohatesójával.

Szerintem neked is ezt kellene tenned próbálj büntudatot kelteni anyudban,hogy aztán veled is ugy foglalkozzon mint a öcséddel.

De ez csak az én szerény véleményem.Nem muszály megtenned

2011. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól is függ h kinek a házában laktok. Ha a mostohaapukádéban, akkor sztem egyértelmű h miért a kissrác kapta a különszobát... Meg amúgy is ti testvérek vagytok, gondolom egyikőtök sem szeretne a fiúval egy szobában lakni :)

Az meg tényleg igazságtalan, hogy neki mindent megvesznek...De mondom, az is számít h ki veszi. Ha az apukának több pénze van,akkor nyilván a saját gyerekének veszi meg a cuccokat.

2011. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem anyud férje veszi a dolgokat a mostohaöcsédnek. Anyudnak meg nincs ilyesmire pénze, vagy nem látja szükségesnek... de én azt javasolnám hogy mondd el neki ezeket, hogy ezt te így látod, hogy ez nem igazságos, és kérdezd meg miért nem kaptok ti semmit, mikor ő meg mindent.
2011. szept. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
anyum másfélszer annyit keres, és együtt vették ezt a lakást, nagyjából ugyanannyit adhattak bele,mert mindkettőjük eladta a lakását és abból vették és azok azonos értékűek voltak. amúgy közös kasszán vannak, egyberakják egy számlára a pénzt és úgy gazdálkodnak. de anyukám többet keres, nem sokkal, de többet. tehát nem ez az oka.(tudtunk volna olyan lakást venni ahol van elég szoba, csak szerintük ez nem fontos,úgyis lányok vagyunk)
2011. szept. 6. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!