Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazságos ez így? Tényleg jár...

Igazságos ez így? Tényleg jár neki és nekünk nem? 15L

Figyelt kérdés

Van egy mostohaöcsém, anyu új férjének az előző házasságából. neki van külön szobája, nagyon szép, új bútorok stb, mi meg kaptunk egy másik szobát a hugommal.(10 éves). sokat is sírok emiatt mert nagyon szükségem lenne rá hogy néha kicsit egyedül lehessek, sírhassak telefonálhassak stb :/ de hát nem lehet.

de nem is ez a baj, hanem hogy anya tegnap mondta hogy ma legyek otthon korán hogy szóljak ha jönnek a szállítók. kérdeztem milyen szállítók? hát rendeltek az öcsémnek egy nagynagy franciaágyat hogy majd kényelmesen legyenek ha jön a barátnője. (14 éves és nincs barátnője...)

néztem nagyot, és megkérdeztem hogy és ha az én barátom szeretne jönni? mi még kettesben sem lehetünk a hugom miatt nemhogy egy ágyban.( több mint egy éve vagyunk együtt, de nem hoztam haza mert itthon mindig üvöltözés van és hát nem lehetnénk kettesben amúgy sem)

erre az volt a válasz, hogy mit gondoltunk ide fogjuk hurcolni a pasijainkat dugatni magunk?majd mi szépen felmegyünk vagy megoldjuk.

de ha mindhármunkkal ez lenne az álláspont még meg is érteném,kellemetlen nekik.

de az öcsémnek még jó nagy ágyat is vettek és célozgatnak rá hogyha majd itt akarnak dugni akkor legyen elég hely nekik...

ez így nem teljesen igazságos szerintem.szerintetek?


2011. szept. 6. 17:03
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

Én ezt úgy oldottam meg,hogy nem vagyok otthon hétvégente.

Az első barátomat haza se hoztam pedig 3 évig voltunk együtt.Hétvégente náluk voltam,segitettem a házimunkába, főzésbe,így nem volt gond belőle.A jelenlegi barátomnak külön lakása van ottvagyok nála hétvégente, 2 éve vagyunk együtt és a szüleim csak fényképet láttak róla.Az ő szüleivel is jóban vagyok,sokszor átmegyünk hozzájuk.


Annyi különbség van a 2 helyzet között,hogy én a fiú ikertestvéremmel vagyok egy szobában és 21 évesek vagyunk.

Sok évnyi veszekedés után feladtam ,hogy otthon is legyen magánéletem. Anyát és apát látszólag nem zavarja,hogy nem tudnak jópár dolgot rólam amiatt, hogy hétközben mindennap fél 7 kor érek haza, hétvégén meg barátomnál vagyok.

2011. szept. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát elég gáz ez a kivételezés, pláne ezzel a hímsoviniszta szöveggel... Az igazi apukáddal jóban vagy? Mert elég idős vagy, hogy átkérhesd magad hozzá, és akkor anyukád is észbekap. Vagy beszélhetnének a szüleid erről.
2011. szept. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
apa megcsalta anyát egy húszéves kis libával amikor terhes volt a hugommal.nem nagyon szeretném látni ezek után. nem találkoztunk azóta, fizet gyerektartást mondjuk deamúgy nincs kapcsolat.
2011. szept. 8. 20:29
 14/16 anonim ***** válasza:
Én tizenhét éves vagyok, és nincs testvérem, ezért nem tudom milyen az amit most átélsz, de szerintem egy kicsit túlreagálod a dolgokat. Ha két fiú testvéred lenne, és nekik lenne közös szobájuk, akkor is azt mondanád, hogy igazságtalan? Most tudom, azt fogod írni, hogy igen, de nézz magadba, és úgy válaszolj. A másik, ha Neked lenne két egykorú gyereked, egy fiú, és egy lány, melyiknek engednéd korábban, hogy lefeküdjön a barátjával, a barátnőjével, vagy bárkivel? A fiúnak, nem? De igen. A szülőknek - főleg az apáknak - büszkeség, mikor a fiúk haza visz egy lányt, aztán egy másik lányt, majd megint egy másikat, idővel kinőnek ebből, és Ők is azt szeretnék, hogy a gyereknek legyen egy normális, boldog kapcsolata. De a lányos szülők, nem akarják, hogy a lányuk bárkit is haza vigyen, és megossza Vele az ágyát, akkor sem, ha ez a barát már régóta megvan, mert ez inkább szégyen, mint dicsőség, félnek, hogy mit gondolnak mások, és Téged is féltenek, tudom, hogy szerinted nincs mitől, de van. És ai a legfontosabb, hogy ne a testvéredre haragudj azért, hogy kivételeznek Vele, erről nem Ő tehet, ne Vele mérgesítsd el a kapcsolatot, tudom, hogy nehéz. Ha elég nagy a húgoddal a szobátok, kérdezd meg Anyukádat, nem alakíthatnátok e úgy át, hogy egy kicsit két külön szobának hasson? Kitartás mindenhez.
2011. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hát először is , szerintem korai még a pasizás neked is .

Mire érettek lennétek rá ,addigra kiégtek .

A szobáról annyit abban igazat adok neked ,mert ha neki jár akkor egyforma lehetőséget adok a 3 gyereknek .Én leülnék anyukámmal, és elbeszélgetnék vele minderről .

2011. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Írtsd ki ezt az alja gec" családot, egytől eggyig.

Elég furák vagytok.

2011. szept. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!