Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "szoktassam rá" a...

Hogyan "szoktassam rá" a családot a kopogásra?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, lány. Két éve kezdtem "nőiesedni" (szőrösödni is), és hónaljban rendezem is. Tavaly jött meg a menstruációm, és olyan dolgok közben nyitnak rám a fürdőben, amit nem szeretnék bárki előtt is elvégezni. Van saját szobám, ott sem kopognak, de az nem baj, viszont a fürdőben kellene, én is kopogok mindig, még az öcsémnél is (7 éves fiú), hátha legalább ő észhez tér, hogy így kellene.

Ezt ahogyan volt elmondtam anyának és apának, akikkel hál' Istennek elég jó a kapcsolatunk, de azt mondták "Előttünk nem kell szégyellened semmit, mindig a mi kislányunk maradsz." Csakhogy engem nagyon zavar, hogy nem cserélhetek nyugodtan tampont/betétet, vagy nem borotválkozhatok, vagy csak egyszerűen nem fürödhetetek, mert nincs kulcs, és nem tudom magamra zárni az ajtót. De őket ez nem zavarja. Mit tudnék tenni? Nyissak én is rájuk? Próbálkoztam már retesszel, de apa azt mondta, szereljem le, mert ha valaki bent van és valami baj van, nem tudnak bemenni. Raktam ki átfordíthatós "foglalt/szabad" táblát, de fordítgathattam, mintha ott se lett volna (jó nagy volt pedig). Mit csináljak? Most hajnalban fürdök, amikor még mindenki alszik, de a wc-t sajna egész nap használni kell.


2010. aug. 21. 21:54
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
100%
nyiss rá anyádra és apádra szex közben, és közöld velük, hogy folytassák nyugodtan, mert előtted nem kell szégyellni semmit, úgyis a szüleid maradnak ;) XD
2010. aug. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
100%
Te szegény! No comment! :( Nálunk akkor is kopognak, ha a szobámba jönnek be, nemhogy a fürdőszobaajtón... Ennek ellenére mindig bezárom az ajtót, mert azért történhetnek balesetek. És amúgy ez komoly, hogy apukádat nem zavarja, ha rádnyit, miközben a tampont cseréled? Ha az én apám rám nyitna ilyen helyzetben, jobban elszégyellné magát mint én! Ne hagyd annyiban a dolgot, ha a felsorolt dolgok nem válnak be, mondd meg nekik, hogy szexelni is természetes, mégsem közönség előtt csinálják!
2010. aug. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem menj be egyszer a fürdőbe és mikor tampont cserélsz szólj a szüleidnek.Csináld úgy,hogy amikor bemennek pont kihúzod a tampont és ott lóg a kezedbe a véres a tampon...

Remélhetőleg ettől majd észhez térnek.


Tudom,durva megoldás.De ha a beszélgetés nem segít...Elég kínos a helyzet.

A fürdés,wc-zés abszolút magán dolgok,senkinek semmi köze hozzá.

15/L

2010. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
80%
22:36-ös ötlete nagyon jó! Bár egy kicsit kínos, de így tuti, hogy lesz kulcs az ajtókhoz!
2010. aug. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
94%
gyűjts zsebpénzt,és vegyél vagy szerezzél vhogy kulcsot az ajtóhoz
2010. aug. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
96%
fu hát nem irigyellek szorítok nagyon
2010. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem ha benyit anya esetleg, apu nem szokott.De azért ott jó lenne egyedül lenni, nekem úgy természetes.
2010. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az jutott az eszembe, hogy barkácsolhatnál valami fémből egy kampót (kb olyan mint az ajtókon/ablakokon szokott lenni lánc) : az egyik végén karika lenne, a másik végén meg kampó. A karikát rátehetnéd a kilincsre belülről- a tövéhez, a másik végét csak hozzá kellene kötni/rögzíteni az ajtófélfához... persze kérdés, hogy az ajtófélfa fa vagy műanyag, vagy ha éppen van a közelben egy csavar akkor még nagyon barkácsolni sem kell... így ha be akarnának nyitni, nem tudnak, levehető, ergo csak te tudnád használni, ráadásul a zsebedbe is elférne...


Na milyen ötlet?


Vagy kérjél valakitől egy sze.x újságot, és kérdezz az újságból valami nagyon kényes dolgot...vagy azt hogy megmutatnátok egymáson élőben, hogy x pózt hogyan kellene kivitelezni, hisz Ti hangoztatjátok állandóan, hogy ala nature...


:))))

2010. aug. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim válasza:
86%

Az nem a legjobb megoldás, ha te is rájuk nyitsz a klotyóban, mert akkor mondhatják ezután, hogy ők miért ne nyissanak be hozzád, hisz te megteszed...

De le kell üvölteni a fejüket, és akkor hamarosan megváltoznak szerintem.

2010. aug. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim válasza:
84%
Szerintem azert csinaljak mert nem hisznek neked.Ram a szuleim folyton gyanakodnak.Hat azt hiszem minnel jobban aggodsz annal jobban kihozod beloluk ezt a gyanakvast.En minden alkalommal mielott bemennek a furdobe kozlom veluk hogy most furdok affig amig ram nem figyelt mindenki majd bevagom az ajtot hogy ez is emlekeztesse oket arra hogy bent vagyok.
2010. aug. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!