Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már, hogy nem...

Éreztétek már, hogy nem illetek a családotokba?

Figyelt kérdés

Tehát pl. a szüleid, meg úgy az egész famíliád alapgenetikája a végtelen tahóság, a végtelen trógerség és a végtelen sötétség, de te utódként viszont fényévekkel intelligensebb, kifinomultabb vagy valami megmagyarázhatatlan oknál fogva, és ne adj Isten, még a diplomáig is eljutsz.

Mint ha a gólya teljesen elnézte volna a címet.

Ez mivel magyarázható?

Ti ezt hogy kezelitek?



2021. márc. 29. 21:09
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
95%

Én inkább azt veszem észre a környezetemben, hogy még mindig a rendszerváltás előtt élnek és nem akarnak megváltozni, nyitni. Egyszerűen akkora a két világ között a különbség, hogy hihetetlen.

Szörnyű. 20F

2021. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
93%
Teljesen más minden ember!
2021. márc. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
95%
Attól mert valakivel, valakikkel vérség köt össze, nem feltétlen leszel "jóban".
2021. márc. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Nálam édesanyámnál annyi hogy ha van kettő lehetőség (és általában különbözik a véleményünk), akkor mindig a sajátját választja. De egyéb nincs.
2021. márc. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%

Abba a családba sosem illettem, amibe beleszulettem. Nem tudtunk normálisan beszélni, hangos, durva, megbízhatatlan emberek, akik egymás kihasználásabol nyereszkednek. Én meg voltam a csöndes, komoly fura lany, aki nem bírta a zajt és elmentem olvasni, meg festeni

Azota sincs kapocs, és egyszerűen nem értik miért,elmagyarazni sem lehet nekik. Úgyhogy hagytam a fenébe. A saját családommal foglalkozom,ahol már nem vagyok ufó.

2021. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
27%
Amiről te írsz, az lényegében annyi, hogy felsőbbrendűnek tekinted magad más embereknél, csak mert te másképp gondolkodsz, mint ők. Ez a hozzáállás tőlem nagyon idegen, ilyet nem éreztem még se a családom, se senki más iránt. De tény, hogy más mentalitásunk, világnézetünk, prioritásaink és érdeklődési köreink vannak a családommal. A más azonban nem egyenlő a jobbal/rosszabbal, egyszerűen csak más.
2021. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
33%
Úgy van, ahogy az utolsó írja - egy irdatlan nagy seggfej vagy, hogy lenézed a saját szüleidet, mert esetleg nincs diplomájuk.
2021. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
83%

Ismere a problemat. Teljesen ugyanabban a cipoben jarunk. Nekem egy fel elt kellett h rajojjek menthetetlen az ilyen szitu.

A mostani fejemmel mar husz eve megszakitottam volna a kapcsolatot, mert csak kart okoztak nekem es a csaladomnak. Leginkabb az anyam.

Kb mostanaban tudtam tultenni magam rajta. Van nehany tanacsom ha erdekel?

2021. márc. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon nem illek a családomba. Egyrészt a világnézet, érdeklődési kör teljesen más, de ez még nem lenne gond, ettől senki sem lesz jobb vagy rosszabb ember. A nagyobb baj az, hogy a közeli családtagok érzelmi intelligenciája a béka feneke alatt van, ami a különbségeket problémává gerjeszti.
2021. márc. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%

6, 7#

Az igazság kimondása nem lenézés. Attól mert valaki a szülőd, még nem kell feltétlenül tisztelned és mindent elfogadnod.

Például én sem tudom, hogy anyám és apám hogy tudott két olyan embert létrehozni, mint én meg tesóm.

2021. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!