Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szép szülők szép gyerek,...

Szép szülők szép gyerek, ronda szülők ronda gyerek?

Figyelt kérdés
Szerintetek általában igaz hogy ha a szülők szépek akkor a gyerekek is azok lesznek, viszon ha az egyik szülő ronda akkor esélyes hogy a gyerekek is azok lesznek? Én mondjuk nem tudom elképzelni hogy lehet valaki szép ha mindkét szülő ronda.

2021. márc. 29. 14:21
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
91%
Sokszor szép szülőknek ronda a gyereke és ronda szülőknél is láttam már szép gyereket. Bár azért az a jellemzőbb, hogy szépeknek szép, rondáknak ronda gyereke lesz.
2021. márc. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Több szép szülőpárt is ismerek, akiknek mindegyik gyerekük csúnyácska. És ronda szülőket is ismerek, akiknek viszont szép gyerekeik vannak.
2021. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Brock Lesnar egy pankrator/mma harcos. Nem szep pasas. A felesege szep.


A fiuk lett jokepu, a lany b@sszus 1-1 ben a faterja. Ha rakeresel, becsinalsz

2021. márc. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
87%

"#1 Na azért az intelligencia más tészta. Az sokkal inkább függ a külső tényezőktől mint a genetikától."


Az intelligenciának több formája van. Az érzelmi intelligencia tekintetében egyetértek, az nagyrészt formálható, nevelés kérdése. A tisztán matematikai intelligencia, ami a közfelfogásban (tévesen de gyakran) szinonímájaként használatos az "eszességnek", bizony nagyrészt genetika. Tudományos munkák ezzel kapcsolatban itt: [link]

[link]

[link]

[link]


Utóbbi két cikkre külön felhívnám a figyelmet: minél inkább közelít egy gyerek a fenőttkor felé, annál nagyobb lesz a szerepe a genetikának (ami épp az ellentéte annak, amit sokan feltételeznének).

2021. márc. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
33%

9-es tök igaza van, nem értem miért van lepontozva

Elég sokat számít ha jó minőségű ételekkel etetik, el tudják vinni olyan sporttevékenységekre amit élvez és szeret, tudják biztosítani a megfelelő felszerelést neki

Viszik rendesen orvoshoz, meg tudják fizetni a fogszabályzót, glutén mentes ételeket stb.

2021. márc. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
23%
#15 én ezzel nem értek egyet, mert manapság csak a nagyon mélyszegénységben élők nem engedhetik meg maguknak a normális öltözéket. A Bershka meg társai elég megfizethetőek és nem vészesen gagyik, nyilván nem egy Hilfiger meg Ralph Lauren kategória, de teljesen oké. Fogszabályzó tinikorban konkrétan ingyenes. A minőségi kaja meg persze drága, de a gazdag szülők többsége is gyakran gyorskajával meg csokival eteti a gyerekét(voltam tinikoromban több gazdag családnál is babysitter meg az ismerősi kör is elég tehetős családokból áll). Szóval nem hinném, hogy akkora összefüggés lenne ezek között, sok jóképű, de nem tehetős családból származó pasit/nőt ismerek, meg fordítva is. A genetikán nem segít az, hogy mit eszel😅
2021. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
25%

13# XDDDDDDDDDDDDDD

vinnyogok azon a krumpliorrún

szegénnyel hogy kibas*zott az élet

2021. márc. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
#13 Hát nem semmi a leány. :D
2021. márc. 29. 15:49
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Vannak testvérpárok is, ahol az egyik szép, másik csúnya. Úgyhogy bármi lehet, szerencse kérdése.
2021. márc. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
81%

"vinnyogok azon a krumpliorrún


szegénnyel hogy kibas*zott az élet" Milyen jó lehet neked ilyen faék egyszerűségű aggyal, biztos egy móka az életed.

2021. márc. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!