Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szülők akik furcsa nevet...

Szülők akik furcsa nevet adnak a gyereküknek nem tartanak tőle, hogy majd a többi gyerek vicceskedni fog a nevén?

Figyelt kérdés
napsugár hunor ajándék hugó...
2014. okt. 4. 19:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%

A Hunor szép név, a Hugót meg inkább gáznak mondanám.


A szülők - bocs, elmebetegek - ebbe nem gondolnak bele, azt hiszik, hogy attól, mert nyakatekert a gyerekük neve, majd különleges is lesz. Az nem, maximum utálni fogja az ősöket, amiért kibsztak vele.

2014. okt. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem tudom, hogy miért pont az ilyen ritka neveket választják, de én már találkoztam mexikói szappanoperák szereplőivel is (pl eszmeralda, de a legjobb akkoris a huanító volt ._.)
2014. okt. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
33%
Elárulod, hogy a Hunor miért számít furcsa névnek?:)
2014. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%
*Hunort
2014. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
18%
A Hunor szerintem szép név, és nem furcsa. Napsugár nevű lányokat is ismerek. A becenevük Sugi szokott lenni maximum annyi reakciót kapnak hogy milyen szép nevük van. Soha senki nem csúfolta őket.
2014. okt. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
6%

En viszont azt tartom furcsanak hogy az emberek *nem mindenki*maradi es leragadt a jozsef attila adam evan neveken!!ugyanis most nekunk furra a hugó???mire az a gyerek felno nem egyedulesz pl hugô,es egyre megszokotabb is lesz sooot... szerintem a gyereknek pont tetszene mint az 1001 eves nevek!!!

Vannak szep nevek na es ami nekunk nem tetszik az nem azt jelenti hogy a vilagnak sem fog tetszeni!!!



Nekem igen is jobban tetszenek az ujj nevek:)

2014. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
38%
Manapság a legtöbben furcsa nevet adnak a gyerekeiknek, így nem nagyon fognak kiríni.
2014. okt. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
27%
Az én lànyomnak Róza lett a neve... Szerintem ez nem szokatlan név mégis sokaknak furcsa és "öreges"
2014. okt. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
20Ev mulva mindenki zsombor lesz meg zselyke, meg zoe. Most azt hiszik kulonleges, aztan a kislany lesz a negyedik zselyke az ovis csoportban :-). Ez van, valtozik a vilag. Az en kisfiam adam lett, nem erzem oskori nevnek egyebkent mint itt valaki irta...( de persze aki az új-at ujjnak írja azzal nem vitatkozok ;-) )
2014. okt. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%
Tapasztalataim szerint a csúfolódás nem a néven múlik, a legnormáiabb névre is ki tudnak találni valamit a gyerekek, ha akarnak, vagy egyszerűen a névvel össze sem függő csúfnevet adnak (pl takonypóc). Ha nem akarnak csúfolódni, akkor viszont csak a fura név miatt nem fognak.
2014. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!