Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szülők akik furcsa nevet...

Szülők akik furcsa nevet adnak a gyereküknek nem tartanak tőle, hogy majd a többi gyerek vicceskedni fog a nevén?

Figyelt kérdés
napsugár hunor ajándék hugó...
2014. okt. 4. 19:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
A Viktória és Anna 30 éve volt igazán divat. De ha úgy jobban tetszik, akkor a Zselykék majd Erzsébetnek és Lajosnak nevezik a gyereküket, mert addigra ezek a nevek fognak eltűnni.
2014. okt. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
31%

nekem is ilyen 'hú, de klassz' nevem van, Patrícia nevet kaptam, gyűlölöm. A bátyám könyörgött, hogy az ő 'Álmos' neve után legalább nekem adjanak normálisat, de nem, mert ugye nem a nevén fog múlni, ha csúfolják.

De abba senki nem gondol bele, hogy oké, hogy mindent lehet csúfolni, de egy Annától soha nem az a bemutatkozás után az első kérdés, hogy és akkor te szereted a pisztáciát? érted, patrícia-pisztácia... Vicces voltam, mi?

2014. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
69%
Én több Patríciát ismerek, aki nagyon szereti a nevét. Vicces szöveget meg mindenhez lehet kitalálni, ha nem a keresztnevedhez, akkor a vezetékhez, ha pedig nem a nevedhez, akkor más tulajdonságodhoz. Ismerek olyanokat, akik utálták a nevüket, és más néven hívatták magukat. Az ő eredeti nevük Attila, Gábor, Dániel és még egy Gábor. Úgyhogy nem csak a ritka nevekkel lehet melléfogni.
2014. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem sem a Patrícia, sem az Álmos nem túl különleges név.

Az Álmossal még lehet viccelődni a jelentése miatt, de az eszembe sem jutott volna, hogy a Patríciát a pisztáciával hozzák össze.

2014. okt. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Annától meg meg lehet kérdezni, hogy szereti-e a fantát, a kannát, a mannát stb. Bármilyen névvel mellé lehet fogni. 40 éve pl. a Sándor egy teljesen átlagos név volt. Ennek ellenére én ismerek olyan 40 éves Sándort, aki gyűlöli a nevét és bármilyen becézését is. Péter is egy normális név. Pétert is ismerek olyat, aki inkább Kovácsnak szólíttatja magát, mert úgy utálja a Pétert, Petit, Petyát. De ismerek pl. Zdenkót, Franciskát, Edét aki imádja a nevét. Pedig egyesek mércéjével ezek is furcsa nevek. Akkor? Ne adjunk nekik nevet?
2014. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!