Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez nagy szemétség tőlem?

Most ez nagy szemétség tőlem?

Figyelt kérdés

Tesóm barátnője itt alszik, én nem szeretem a lányt. Nem szimpatikus, magának való, öntelt.


Most direkt hajat mostam. Elég hangos a hajszárító, így biztos szóvá tette.


Elég nagy gonoszság, ha így akarom, hogy többet ne aludjon itt, és ne érezze jó magát?


Anyám se szívleli a leányzót..


2010. aug. 19. 23:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
38%
Amúgy előzővel teljesen egyet értek,hiába pontoztátok le!Ennyire nem kéne csőlátásúnak lenni!
2010. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Igen... Csak sokan úgy vannak vele, hogy a kimondott feszültség robbanhat, és jobb "elvezető csatornaként" apró szurkálódások formájában levezetni.
2010. aug. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
56%

Majd biztos zavarja a hajszárító...mit gondolsz,aludni jár a bátyádhoz?

Anyád gondolom szinplán féltékeny,te meg leutánzod a vielkedését.12-14 éves korig ez van.

Aztán ha addig nem utáltatod meg magadat a csajjal,rá fogsz jönni,hogy nem is rossz fej...

2010. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

:)))))


Én boldogan aludtam el ez a lényeg :) :) :)

2010. aug. 20. 17:49
 25/27 A kérdező kommentje:
Amúgy igen. Zavarta a hajszárító :)
2010. aug. 20. 17:50
 26/27 anonim ***** válasza:
53%
Erre csak annyit lehet mondani,hogy ez legyen az Életben a legnagyobb örömed!Idióta vagy... (Ők meg úgyis utálni fognak,ha szétmennek,az nem miattad lesz.Ehhez az ilyen emberek,mint Te,kevesek.)
2010. aug. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Nem ez a legnagyobb.. :)


De köszi, neked is hasonlókat ;)


Ny0m0rék..

2010. aug. 21. 12:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!