Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez nagy szemétség tőlem?

Most ez nagy szemétség tőlem?

Figyelt kérdés

Tesóm barátnője itt alszik, én nem szeretem a lányt. Nem szimpatikus, magának való, öntelt.


Most direkt hajat mostam. Elég hangos a hajszárító, így biztos szóvá tette.


Elég nagy gonoszság, ha így akarom, hogy többet ne aludjon itt, és ne érezze jó magát?


Anyám se szívleli a leányzót..


2010. aug. 19. 23:37
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
66%
Mi az hogy vendégségben szóvá teszi hogy mit csinálnak az otthoniak?!
2010. aug. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
51%
Ja tényleg erre nem is haraptam rá, kinek teszi szóvá? Anyukádnak?
2010. aug. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Ha fintorog a kajára,tuti megjegyezném neki:látom szereted ezt a kaját.Örülök.

Nagyon édes,nagyon kedves hangon tenném,mintha valóban azt láttam volna az arcán.

És más esetekben is hasonló reakcióim lennének.

2010. aug. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
52%
Te nagyon udvarias vagy utolsó, én páros lábbal kivágnám, ha valaki vendégségben fintorogna a főztömre :D
2010. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Sztem amit leírtam az nem udvariasság hanem inkább finom de éles gúny.:)
2010. aug. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Úgy értem hozzám képest udvarias :DDD
2010. aug. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak olaj a tűzre, ha "szemétkedsz" vele.

A tesód annál inkább ragaszkodik majd hozzá és védi.

Kérdezd meg inkább a testvéredet, hogy miért szeretett bele a lányba és szerinte milyen jó tulajdonságai vannak, hátha ezáltal jobban megismered.

Amúgy nekem nagyon rossz a természetem, fiatolon az ilyet biztos szétzrikáltam volna. Kívülről könnyű tanácsot adni.

2010. aug. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem egyáltalán nem szemétség. Megérdemelte. De én nem lennék "kedves" :). (17/L)
2010. aug. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
51%

Szomorú ez a kicsinyes bosszú. Ha bajod van vele, miért nem mész oda hozzá és beszélsz vele, mint normális ember a másikkal? Most komolyan jól érzed magad attól, ha neki valami rossz?

Te sem vagy jobb nála, ha nem mered felvállalni a téged ért sérelmeket és kulturáltan elintézni azokat, helyette ilyen apró kis hülyeségeket csinálsz. Ettől nem fog kevesebbszer nálatok aludni...

2010. aug. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
38%

Van egy rossz hírem.

Ezzel a viselkedéssel nem azt fogod elérni,hogy kevesebbszer fog nálatok aludni,hanem azt,hogy már csak dacból is még többször találkoznak,a végén pedig esetleg összeköltöznek,vagy egyéb komolyabb dolgot terveznek,már csak azért is,mert együtt fognak utálni Téged.

Nézz tükörbe,és gondolkodj el magadon is.Nőj fel!

2010. aug. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!