Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez nagy szemétség tőlem?

Most ez nagy szemétség tőlem?

Figyelt kérdés

Tesóm barátnője itt alszik, én nem szeretem a lányt. Nem szimpatikus, magának való, öntelt.


Most direkt hajat mostam. Elég hangos a hajszárító, így biztos szóvá tette.


Elég nagy gonoszság, ha így akarom, hogy többet ne aludjon itt, és ne érezze jó magát?


Anyám se szívleli a leányzót..


2010. aug. 19. 23:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Mi a gond lánnyal? Ettől függ, hogy helyesnek tartom-e amit tettél :D
2010. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Hát igazából köszönni nem mindig tud. Mikor nálunk van akkor néha megerőlteti magát, de ha utcán összefutunk, akkor többnyire levegőnek néz mindenkit a családból, kivéve tesóm.


De volt olyan is, hogy születésnapomra bátyám meghívta, és még annyit se volt hajlandó mondani, hogy "isten éltessen".

2010. aug. 19. 23:41
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem köszön és egyebek? Adtatok rá valami okot, vagy csak úgy ő kitalálta, hogy nem köszön?
2010. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle, hogy miért nem köszönt. Lehet, hogy csak nem látott.

Vagy az is lehet, hogy gátlásos.


Akárhogy is, a tesód szereti ezt a lányt. Ha Te utálatoskodsz, akkor a tesód ellened fordul, és még jobban fog ragaszkodni a lányhoz.

2010. aug. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Régebben nem ismertem a lányt, tesómék neten ismerkedtek meg. Már legelső találkozáskor (mikor jött hozzánk) akkor is húzta a száját, hogy be kell mutatkoznia, holott én nyújtottam a kezem, mosolyogtam mert örültem neki.
2010. aug. 19. 23:44
 6/27 anonim válasza:
66%
Szívlapátot neki!!!!!!
2010. aug. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Akkor lehet szemüveges a lány, és mindig otthon hagyja , mert sosem lát :)
2010. aug. 19. 23:45
 8/27 anonim ***** válasza:
64%
Hát ha ennyire bunkó veletek minden ok nélkül, akkor uccu neki, én megmosnám még egyszer a hajam, és cseppet sem érdekelne mennyire gyerekes.
2010. aug. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Hát csak a hajam sajnálnám nehogy még jobban törjön.. :)
2010. aug. 19. 23:46
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Csinál valamit a nem köszönésen kívül? Mármint fintorog az ételre, nem köszöni meg a vacsit, szándékosan órákig fürdik stb. ?
2010. aug. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!