Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ennyire szemetek?

Hogy lehetnek ennyire szemetek?

Figyelt kérdés

Apám meghalt tavaly, nekem a megtakarításom ráment pedig felújítás alatt vagyok, egyedül élek.


Senki nem adott bele egy fillért sem ( harman vagyunk)



Most bezzeg mindenki felvette a részét, és nem is szóltak.


Elvannak a.pénzből nekem meg tudják munkanélküli vagyok.


" Tilják a fizetésem, gyesen vagyok, a béla nem ad haza, albérletet se tudom fizetni"



Ezekkel jönnek.



2021. márc. 27. 04:39
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
140 ezer kettőjüknek összesen igenis nekem sok összeg
2021. márc. 27. 16:32
 22/29 anonim ***** válasza:
81%
ha te pontosan tudtad ,hogy milyenek, akkor hülye voltál, hogy fizettél helyettük.fogd fel, hogy nem szeretnek, kihasználnak és állj már le !! nem kell egyetlen fillért sem adnod nekik, se kauciot, se semmit.vagy ha adsz, akkor ne rinyálj...
2021. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Gondolom itt mindenki egy kibaxott fagyasztóba hagyta volna a faterját... Ahhha oké.


Nem rinyálok. De szerintem nem az én szégyenem és nem az én hibám...

2021. márc. 27. 19:05
 24/29 anonim ***** válasza:
88%
Hát ..talán mondd meg nekik, hogy anyád temetését majd ők intézzék..te abba már nem fogsz beszállni. De ha ismered a bagázst, akkor nem értem, mit vártál tőlük...Igen, vagy hagyod apád temetését a fenébe (pont mint ők) vagy elintézed, de akkor ne siránkozz utána
2021. márc. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
81%
Tekints úgy a helyzetre, hogy anyád temetésébe már beszálltál 140 e Forinttal, innentől kezdve nekik semmiféle követelésük nem lehet feléd. Majd vesznek fel providentet, vagy oldják meg, ahogyan akarják. A helyedben írnék nekik egy-egy ajánlott levelet, amiben felszólítod őket a fizetésre, ezzel is lefedve magadat. Nehogy pár év múlva tőled bármilyen hivatal követelhessen bármit is.
2021. márc. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Várom az ötleteket akkor ki mit írna neki a helyembe. Hogy küldené el a búsba és tudatosítsa h ellehet felejteni.


Én szépen ezt nem tudom jelenleg megfogalmazni

2021. márc. 28. 14:38
 27/29 anonim ***** válasza:
Hagyd el, te is megkaptad a részed. Ne legyenek kicsinyes anyagi ügyeid a testvéreiddel, még ha esetleg nem is olyan kis összegről van szó. Legyél te nagyvonalú.
2021. márc. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Inkább öngyilkos leszek mosrmár


Sok kis szar mellett ez volt a kiskapu amit kaptam.



Már feladtam , elegem volt

2021. márc. 28. 19:36
 29/29 anonim ***** válasza:
Mondtam már, hogy ne add fel. Értékes ember vagy és lehetsz még szerető feleség egy olyan férfi számára, aki értékeli azt, amit adni tudsz. ;)
2021. márc. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!