Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ennyire szemetek?

Hogy lehetnek ennyire szemetek?

Figyelt kérdés

Apám meghalt tavaly, nekem a megtakarításom ráment pedig felújítás alatt vagyok, egyedül élek.


Senki nem adott bele egy fillért sem ( harman vagyunk)



Most bezzeg mindenki felvette a részét, és nem is szóltak.


Elvannak a.pénzből nekem meg tudják munkanélküli vagyok.


" Tilják a fizetésem, gyesen vagyok, a béla nem ad haza, albérletet se tudom fizetni"



Ezekkel jönnek.



2021. márc. 27. 04:39
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Amúgysincs semmilyük. Másikkal kibaszni... Azt tudnak csak

Meg közelítőleg igen 100 fejenként ami nekem kva jól jönni így h nem dolgoztam

2021. márc. 27. 08:05
 12/29 anonim ***** válasza:
47%
Ez minden heten kiirod ketszer?
2021. márc. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
20%
Az, tá családodban csak a pénz az érték, arról a szülők tehetnek első sorban.
2021. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
És akkor most mi van?
2021. márc. 27. 11:24
 15/29 A kérdező kommentje:

" pénz az érték" szülő tehet róla"


Igen, mert ebben nőttük fel, hogy sose volt. De ezzel úgy kellett volna bánni, mintha nemis lenne hiszen nem az övék.


Anyának hosszú hétvégén mondtam, hogy ez meg az a baj majd legfeljebb nem eszek, nem tudom mást tenni. Bátyammal együtt laknak, oda is adott az én pénzemből neki. De csak az volt a hivatkozás h neki sincs...



Nem is az ő tulajdona. Nem lottón nyerték de mêgis úgy viselkednek aztán nekem van mondva h " mi a fasz bajod van"


Hogy az emberrel csak kibaszik a " családja " is akkor mástól mit vár...


Lényeg, hogy ő nekik habzsi dőzsi volt. A másik meg egynap egyszer eszik ingyen kaját a munkahelyen.

2021. márc. 27. 14:20
 16/29 anonim ***** válasza:
60%

Hallod, kérdező, ha tudtad, hogy milyenek, nem kellett volna helyettük IS kifizetned egyedül a temetési számlát.

Most már tök fölösleges pampognod.

2021. márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
60%

És még valami. Nem tudom, mennyit keresett az apád, de egy félhavi (kétharmad havi, akármennyi) bér 3 felé szétosztva nem lehet akkora összeg - habzsi dőzsi semmiképpen -, ami miatt itt cirkuszolnod kellene.

Vágd rájuk az ajtót és ennyik voltak.

Anyád temetésébe majd ne adjál, oldják meg.

2021. márc. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Nekik habzsi dőzsi az a pénz is, mert anyámtól vonnak kb 40 ezer marad, albérlettel is elvannak már maradva ketten laknak, nővéremnek meg szintén.



Miért akkor majd egy éve még ott lenne a hullaházban vagy mi?


Senkit nem érdekelt volna hogy ők milyenek.


Max az önkormányzat eltemette volna és a költségeket háromfelé osztják de lehet ígyis azzal jártam volna jobban, mert nem nekem tartoztak volna még ha az többe lett volna is.


Felesleges,de ettől függetlenül is még mindig én vagyok a szar, mert hát.. milyen alapon is mikor az nekik örökség... Közben nem, s a közjegyző is cseszett rá, eléthetetlen.

2021. márc. 27. 14:38
 19/29 anonim ***** válasza:
81%
OK, én értelek, de akkor sem tudsz mit csinálni, szakítsd meg velük a kapcsolatot, oldják meg eztán az életüket nélküled. Ha ilyen xarul állnak, hamarosan cuccolhatnak az albérletből is.
2021. márc. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

Nővérem még a sajá gyerekére akarta iratni az én házamat mert nekem úgysincs gyerek és nekik legalább legyen házuk.


Nővéremet már kitöröltem fbről is csakhogy tudatosuljon benne, hogy az életemből is. Aztán ha megint beázik majd az albérlet akkor mehetnek ahova akarnak.


Túl sok mindent engednek meg maguknak.


Gyerekkoromban is én voltam a szar, bezzeg 17 éves korom óta otthon se lakok. Pénz az jó volt mindig is.


Majd cuccolhat mindenki. Mindenkinek én kaucióztam le az albit majd ezután nem fogom.


Borzalmasan rossz érzés mikor kisemmiznek szó szerint és mêg le is szarnak és kb dögölj meg.



Mert legszívesebben öngyilkos lennék. De már ahhoz sincs erőm. Mindennap zokogva alszok el.

2021. márc. 27. 14:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!