Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan költözzek el?

Hogyan költözzek el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves vagyok és itthon élek. Van egy párom akit itthon semmilyen körülmények között nem fogadnak el, ezért nehezen tudunk találkozni és titokban kell tartanom..

Számomra egy idelye megfogalmazodott, hogy el szeretnék a párommal költözni! Nagyon családcentrikus családom van és sok mindenben kell itthon segítsek.. Nem tudok eléjük állni és bejelenteni viszont júniusban szeretnénk költözni. Neki is van jól fizető állása és nekem is. Viszont ezt nem rudom hogyan elmondani itthon, kérlek adjatok tanácsokat hogy ezt hogyan oldanátok meg.



2021. márc. 24. 19:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én többször elmondtam szüleimnek, hogy össze szeretnék költözni a párommal. Esetek többségében visszautasították, hogy ilyet nem tehetek és próbáltak érzelmileg zsarolni.

Aztán párommal béreltünk egy lakást és szóltam szüleimnek, hogy na akkor kedden elköltözök.


Nagyjából kitagadtak és évekig hozzám sem szóltak pedig hónapokig próbáltam megértetni velük, hogy el fogok költözni.

2021. márc. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
11-es, köszönöm válaszod hasonló tapasztalatokra voltam kíváncsi, nem féltél bele vágni? Vagy kezdetben nem ment nehezen?
2021. márc. 25. 06:55
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen ment és utána hetekig ideges voltam de nagyon tündéri és megértő a párom úgyhogy teljes mértékben megérte.

Kezdeti nehézségek után sokkal nyugodtabb lett az életem.

2021. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!