Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan költözzek el?

Hogyan költözzek el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

20 éves vagyok és itthon élek. Van egy párom akit itthon semmilyen körülmények között nem fogadnak el, ezért nehezen tudunk találkozni és titokban kell tartanom..

Számomra egy idelye megfogalmazodott, hogy el szeretnék a párommal költözni! Nagyon családcentrikus családom van és sok mindenben kell itthon segítsek.. Nem tudok eléjük állni és bejelenteni viszont júniusban szeretnénk költözni. Neki is van jól fizető állása és nekem is. Viszont ezt nem rudom hogyan elmondani itthon, kérlek adjatok tanácsokat hogy ezt hogyan oldanátok meg.



2021. márc. 24. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Anya, apa elköltözök.
2021. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Savlekotő ***** válasza:
100%
Anya apa költözöm. Másik út,szépen elkezdesz elhordani mindent,mig dolgoznak pár barát segít és by. Nem értem,ma minden családban hazudás van a légvételről is?
2021. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem fogadják el?
2021. márc. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazából pont hogy nem akarok nekik hazudni.. El akarok minden mondani és szeretném ha nem lenne belőle botrány. Azért nem fogadják el mert 7 év van köztünk
2021. márc. 24. 20:06
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez a múltkori hogyan mondjam el otthon hogy együtt vagyunk tovabbgondolt változata?
2021. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Savlekotő ***** válasza:
79%
20 27 Most ez a probléma? 7 Nyomorult év? Miután hazudtál , ne legyen botrány.. Lesz,de ha ennyire rettegsz 20 évesen a szüleidtől,itt a legkisebb gond hogy a párod 7 évvel idősebb nálad. Gyanítom ha 20 éves lenne a párod is,arról is hazudtál volna,itt a te és a szüleid között van probléma.
2021. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Állj a sarkadra, és légy férfi! Állj ki a párod és a saját, független, felnőtt életed mellett!


Már ne haragudj, de nekem ilyen "jaj anyu-apu mit fog szólni?" rinyagép férfi nem kéne! Hogy fogsz ezzel az attitűddel egy családot fenntartani?

2021. márc. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Így 30-40 évesen is a papa-mama fogja megmondani, mit csinálj.
2021. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De az az érzésem, neked fontosabb a családon belüli jó hirneved, mint a párod, máskülönben semennyit nem haboznál a költözéssel.
2021. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnálom a párod..
2021. márc. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!