Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 20 éves lány vagyok és van egy 19 hónapja tartó kapcsolatom ami az utóbbi időben (3-4 hónapja) nem a legjobb.. (Párom 20 lesz árpilisban) Elmesélném röviden a történetet. Megtudtam kb 3 hónapja hogy még a kapcsolatunk elején megcsalt egy lánnyal.. Természetesen benne nem volt annyi hogy elmondja mástól kellett megtudnom. Méghozzá a haverja mesélte el akivel én nagyon jó baráti viszonyba vagyok.. Lényegtelen.. Visszafogadtam mert túl naiv vagyok és szerelmes.. Azt mondta akkor még nem szeretett mikor megtette de már nem tudná ezt megtenni.. Érdekes én sem szerettem mikor 2 hónaposak voltunk mégsem csaltam meg bennem volt annyi gerinc és tisztelet.. Azóta csak romlott a helyzet,sokat veszekedünk. Ennek ellenére hogy visszafogadtam nem tudok megbízni benne mivel megcsalt már és iszonyúan féltékeny vagyok bulizni sem megyünk külön. Neki áll még feljebb hogy nem bízok benne.. Hát én leteszteltem ma. Lehet nem volt szép tőlem de meg kellett tudnom mennyire is bízhatok benne mert ugye szeret meg minden már nem tenne semmit. Na hát én csináltam egy MSN-t és felvettem rá Őt. Kiadtam magam egy lánynak akinek nagyon tetszik és ismerkedni szeretne, találkozni vele. Eleinte még tiltakozott hogy neki barátnője van nem randiznának úgysem mert szeretjük egymást stb.. habár vannak viták meg már nem olyan jó a kapcsolatunk.. Később írta hogy megoldható lenne a találka szeptemberben ugyanis én olyan suliba járok ahová nem kell bemenni minden nap.. Miközben ezen az Msn-en beszélgettem vele közben a sajátomon is leveleztünk. Megkérdeztem tőle kivel beszél azt mondta senkivel.. Tehát hazudott.. Kért tőlem képeket olyat is amin kevesebb ruhanemű van rajtam.. Csak ruhás képet küldtem de erősködött h ne szégyenlősködjek stb. Nem küldtem de a ruhásakra irta hogy jól nézek ki.. Utána én írtam neki hogy de neked van barátnőd mit szólna hozzá? Irta hogy valoszinű nem örülne de nem nagyon szólna érte szoktam csaj ismerősökkel is talizni. ( ebben is hazudott mert nem szokott vagy nem tudok róla) Ezután történt még 1-2 szóváltás irta mennie kell.. Visszalépett 10perc múlva mert még tesója elment nem kell neki a gép.. És akkor elküldtem neki a beszélgetést. Természetesen magyarázkodott hogy neki nem tetszik a csaj és csak azért mondta neki hogy találkozzanak mert többször irta(m) neki hogy mikor találkozunk ezzel is provokáltam mikor adja be a derekát.. Meg mentegetőzött.. Tehát itt vagyunk most.. Én gondolom így ha én szeretek valakit akkor 100x is leirhatják nekem hogy találkozzunk 100x is leirom hogy NEM és nem megyek bele csak mert nem hagynak békén?? Normális esetben vagy tiltakozik vagy letörli esetleg el sem fogadja a felkérést.. Ugy vagyok vele hogy ez már csak hab a tortán volt szakitok vele.. Lehet le fogtok pontozni, nem volt szép ez amit tettem de igy kiderült legalább h ha "szeret" ahogy ő mondja mennyire bizhatnék meg benne.. Hát ennyire.. Semennyire.. Nagyon szomorú vagyok hogy abban az emberbe ekkorát kellett csalódnom akit a legjobban szeretek.. Ti mit tennétek a helyemben? :/
2010. aug. 19. 16:43
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy hosszú lett, köszönöm annak aki elolvassa és normálisan reagál. A bunkó primitiv hozzászólok kiméljenek, köszönöm.
2010. aug. 19. 16:44
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem volt szép.De ő se volt szép,sajnos ez a kapcsolat veszett fejsze nyele.
2010. aug. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
elég egyérelmű és ezt te is tudod csak most nehéz belátni. Ez a kapcsolat ellaposodott ráadásul kezd úgy kinézni h megalázó számodra. Ahhoz h emelt fővel tudj távozni azonnal ott kell hagynod, ne rombolja tovább az önbizalmad. Sokkal jobbat érdemelsz!!
2010. aug. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én már amikor megtudtam volna ,hogy megcsalt....kidobtam volna a francba.tehát a további véleményem ugyan erre vezet....
2010. aug. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Mit tennék a helyedben?

Nem írogatnék felkínálkozó leveleket.Szinte nincs az a pasi,aki nem él a lehetőséggel,ha rámásznak-itt még történni se történt semmi,csak legyezgette férfiúi hiúságát...

Tudod kicsilány kétféle nő van:az egyik a feleség-tipus,aki mellett lehorgonyoznak a pasik,a másik a szerető-típus,akit röptében el lehet kapni.

Pasikból egyféle van.

Most rájöttél te is.

2010. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szerintem sajnos hamar leálltál, ugyanis nem szándékról, hanem tettekről lehet megítélni egy embert

én kiszedtem volna belőle a következőt:

találkozzunk ismerkedés céljából, hogy benne van e, hogy BÁRMI KIALAKULHAT alapon

megbeszélni egy id.pontot, kivárni, hogy mit hazudik amikor elmegy a randira és megjelenni a randin, jé hát te mit keresel itt? és akkor személyesen elmondani és kidobni

tehát ha elment volna, kapcs. kialakítási szándékkal a randira, az már bizonyíték!

de ez még játéknak is felfogható

most ugyanott vagy, ahol a part szakad

2010. aug. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hat en is szakitanek vele.... egyertelmu...fiatal vagy, talalhatsz meg olyan pasit aki valoban szeret. Sztem ez a kapcsolat egy jo tapasztalat lehet szamodra!! hajra!, es fel a fejjel
2010. aug. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ma, 16:55 igazad van csak mivel szeptemberbe tudtak/tudott volna velem talizni ezért nem tudtam volna úgy beszélni vele mintha semmi nem történt volna vagy később kellett volna csinálnom ezt az egészet vagy előbb kicsikarni belőle a randit... Lehet én rontottam el de még nem késő megismételni másik névvel :D de kétlem hogy lesz rá lehetőség nekem bőven elég volt ennyi is h elment volna a talira..
2010. aug. 19. 17:07
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem is ennyi bőven elég. Egy pasi ha bele megy egy taliba, akkor valaminek a reményében megy el, és az nem olyan remény, hogy új barát szerzés. De nem hinném, hogy olyan hülye a srác, hogy még egyszer be tudnád etetni egy ilyen kamu msn-el.
2010. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat mar rosszul indult (nem szerettetek egymast), igy ebbol nem lesz mar jo. Nem fogsz tudni megbizni benne, mert nem all eros alapokon. Mi lenne 5-10 ev mulva veletek, ha mar most sem megy? Nem eletkepes a kapcsolat.
2010. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!