Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ehhet mit lehet szólni?

Most ehhet mit lehet szólni?

Figyelt kérdés

Van 2 olyan ruhám amit szüleimtől kaptam.

Nagyon sok ruhám van de nem a szüleimtől kaptam.

Mindig hozza haza amit a munkatársai lányai lenöttek...

Néha ha át megyünk a másik városba akkor soha nem vesznek nekem ruhát!

Most én kérek sokat??

Kicsit égő hogy az iskolámba nálam egy évvel fiatalok mondják hogy "Ja,hogy anyu neked atta a rugáimat?"

:( Rosszul esik


2010. aug. 19. 10:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Hm, ismerős a helyzet. Mi sem voltunk épp tele pénzzel annak idején, de azért 1-2 pulcsira futotta volna. Csak a szüleim egyáltalán nem tartották fontosnak a dolgot, ez az "örülj, hogy ilyenben is járhatsz" hozzáállás sajnos nagyon ismerős. Nem azt mondom persze, hogy lelkibeteg felnőtt lettel ettől, de rossz volt.

Ha nem tudsz velük beszélni, vagy nem értenek meg, 14-16 évesen esetleg már be tudsz vállalni valami rövid nyári munkát, amivel keresel pár ezer forintot, és veszel magadnak néhány holmit. Sajnos jobb megoldást nem tudok. Bár azért nem a világvége, hogy fiatalabb osztálytársak levetett ruháiban jársz, de megértelek.

N/31

2010. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Turiban 5ezer forintért tök sok mindent lehet venni. És tényleg legalább nem fog szemben jönni veled az utcán. :)

Én mindent ott veszek, kivéve a fehérneműt és a cipőt.

Meg mi tesómmal szórakozásképp is járunk. :)

2010. aug. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Meg kell értened a szüleid, hogy nem álltok úgy anyaglag, hogy megengedhessétek a márkás cuccokat. Örülj, hogy van, akiktől kapsz ruhákat. Ha kellemetlen, hogy ismered őket, járj túrkálóba. Vannak jó túrik, ahol minőségi, szinte új darabok vannak. 18 éves vagyok, nekem csak cipőt veszünk boltban, meg évente talán egy nadrágot, szüleim hasonlóan keresnek. Ha már kapok egy új felsőt, bűntudatom van, hogy annak az árából mennyi mindent tudtam volna venni túriban.
2010. aug. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire értesz ehhez, de én ha márkás ruhát szeretnél olcsóbban a vaterát is ajánlanám :)

Vagy:

Minden pénzedet félre teszed, és egy idő után meg tudod venni magadnak amit szeretnél .



Sok sikert , ismerős a helyzet :))


18F

2010. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nem kell az én ...

előző voltam :)

2010. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Meg kell értened őket. Gondolom nem állnak anyagilag jól.

Mégis szánnak rá időt, hogy legalább jó ruhákat kérjenek a számodra.

megtehetnék ,hogy ronda mackóban járatnak vagy koszos ruhában, bár erre ne is gondoljunk. ..

Figyelj.

Ne bánkódj. Valami jó szlogennel VÁGJ vissza azoknak a lelki szegény lányoknak. Pl.amit az előző irt valamelyik hszben.

Állj a sarkadra. !

Ez egyébként is fontos, mert látszólag sose fog a családod tul sokat költeni rád.


Gondoltál már arra, hogy esetleg valami munkát vállalj. Szórolap kézbesités, vagy futárkodás. TÖK BULI!

Tapasztalat, és haverokat szerezhetsz, és pénzt is tehetsz félre!

Mindenesetre ne sajnáld magad!

A legnagyobb erényed, hogy fiatal vagy, és még annyi mindent kipróbálhatsz! ( természetesen jó dolgokat. )

2010. aug. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!