Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ehhet mit lehet szólni?

Most ehhet mit lehet szólni?

Figyelt kérdés

Van 2 olyan ruhám amit szüleimtől kaptam.

Nagyon sok ruhám van de nem a szüleimtől kaptam.

Mindig hozza haza amit a munkatársai lányai lenöttek...

Néha ha át megyünk a másik városba akkor soha nem vesznek nekem ruhát!

Most én kérek sokat??

Kicsit égő hogy az iskolámba nálam egy évvel fiatalok mondják hogy "Ja,hogy anyu neked atta a rugáimat?"

:( Rosszul esik


2010. aug. 19. 10:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg ezeken felülemelkedni szerintem. Én is mások levetett ruháiban jártam, mert újra nem volt pénzünk. Igen, volt, hogy a barátnőmében, és tudta is. Sőt még ma is a ruháim bő fele olyan, amit úgy kapok. Szerintem nincs ezzel semmi baj, csak úgy kell felfogni. Van, akinek arra nem telik, hogy egy héten legalább egyszer húst egyen és összesen egy öltözet ruhája van - annál azért sokkal jobb helyzetben vagy te is, gondolj erre :)

Különben is, ha jól áll a ruha, nem tökmindegy, hogy került hozzád? Akkor már inkább barátnőtől, mint turiból, ahol ki tudja, ki hordta előtte...

2010. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

De ez az, hogy nem a barátnőimről!! Hanem tök ismeretlen lányokról!!


Amugy

apu keresete: 80e

anyu:75 körül.

tesó:15+kajajegy

tesó:15+kajajegy

12e családi


Ebböl bőven jutna nekem egy két pulcsira meg 1-2 gatyára!! Szerintem

2010. aug. 19. 11:01
 13/26 anonim ***** válasza:

Hát, fel a fejjel! Én 15 vagyok, és nekem is anyum turkálókból vásárol használt ruhákat, meg van úgy is, hogy idősebb unokatestvéreim kinőtt ruháit hordom, és sok jó cuccom van, a barátaim nem tudják, hogy használt ruha, és mindig megdicsérik. Most figyi: nincs mindenkinek pénze márkás több 10.000 Ft-s ruhákra, akkor veszed inkább a vacak csing-csang-csung ruhákat? A turiból márkás ruhákat veszünk olcsón. Én azt mondom, inkább legyen használt, de jó állapotban lévő, olcsó, márkás ruhád, mint vacak kinai.


De a te eseted nehezebb, mert azt én is cikinek tartanám, hogyha a barátnőim ruháit hordanám, szerintem beszéld meg anyukáddal, megértem, hogy rosszul esik, hogyha bemondják neked, hogy: "Ja,hogy anyu neked atta a ruháimat?"


Okvetlen beszéld meg vele. Szia =)

2010. aug. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Van törlesztés is
2010. aug. 19. 11:02
 15/26 A kérdező kommentje:
Nálam egy évvel fiatalabb lányokról maradnak le.. Akik a abba suliba járnak amibe én..
2010. aug. 19. 11:05
 16/26 anonim ***** válasza:
42%
Örülj hogy van ruhád és nem vitte el a víz,13 éves vagy nem királylány,Tanuld meg az élet nem abból áll,hogy New yorkerbe vásrolounk naponta uj cipőkét,szüleid nem milliomosok gondolom, hogy egy divatmajmot finansziorozzanak.képzeld én nem sírtam sose mert levetett ruhát kaptam,öröltem ma is turiba járok,és nem jövök szembe magammal,mint a klón 13 14 évesek tucatjai.Fenekedet a földhöz csaphatnád hogy nem pucéran kell járkálnod.
2010. aug. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer nekenm is beszóltak tavaly h nem trendi a ruhám,én meg költem kis 13 évessel,hogy én nem a szüleim pénzén öltözöm ri*ancnak.


28N

2010. aug. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Mi is igy nöttünk fel 2tesómmal.Szüleim ezem spóroltak.Sosem volt márkás cuccom,tudom milyen érzés.

Ma felnött vagyok 2 kis gyerekkel.Szüleim spórolásának eredménye,mind a hármunknak házat,értékes telkeket hagytak hátra.Ma hálás vagyok nekik,hogy így csinálták.

Az én gyerekeim is nagyrészt turiból öltöztetem.

Vehetnék mindent újjan de látom,hogy 3hónap múlva kinövik akár új akár nem.

2010. aug. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

én is így nőttem fel, sokszor kaptam keresztanyumék ismerőseitől a kinőtt ruhákat :/

Bár mi megtehettük volna h veszünk, vettünk is, mégis nekem azok jobban tetszettek, mert egyediek voltak. Most vagyok 21, de előfordult h turkálóból öltözöm mert ott is sok az egyedi darab. És olcsó is, 1000 ftból tudok pl 2 felsőt venni magamnak :) Szóval meglehet oldani, gyűjts egy kis pénzt magadnak, és menj el turizni.

Azt elhiszem h kellemetlen h egy suliba jársz azzal akitől a ruha van, nekem is az lenne :S

Beszélj a szüleiddel h kellemetlen ez, megkéne érteniük, most kamaszodsz, és ez már csak "rosszabb" lesz, egyre jobban fognak érdekelni a ruhák és az öltözködés :)

2010. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
A turisok amugy is jobbak,mint a kétmosásnál széthasadó butkios vagy kinais selejtek.
2010. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!