Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem értem ezt?

Csak én nem értem ezt?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy ha egy fiú mondja az apukájának hogy képzeld apa van barátnőm az apuka lereagálja annyival hogy gratulálok fiam, de ha egy lány mondja hogy képzeld apa van barátom akkor már előkerülnek a fegyverek?😂😂
2021. febr. 19. 19:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
83%

"igaz nem sok értelme van."

Legalább van önkritikád.

2021. febr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Miről beszélsz?
2021. febr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
73%

Tényleg léteznek ilyen primitív alakok? Mert eddig csak hallottam, hogy mások állították, hogy valaki mesélt ilyet.

Igazánból nem tzdom elképzelni, hogy ez igaz lehetne, ennyire sötét nem lehet senki!

2021. febr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kb a filmekben van így. Nyilván feltik a gyereket, de ritka aki ennyire ősember típus.
2021. febr. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem három lányom van és egy fiam.

Fegyverről még nem volt szó.

Arról se, hogy véleményezzem a választottjukat, hacsak nem kérik ( előbb utóbb kérik) nem nekem választották.

Néha rosszul. Van ez úgy

2021. márc. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!