Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én nem értem ezt?

Csak én nem értem ezt?

Figyelt kérdés
Miért van az hogy ha egy fiú mondja az apukájának hogy képzeld apa van barátnőm az apuka lereagálja annyival hogy gratulálok fiam, de ha egy lány mondja hogy képzeld apa van barátom akkor már előkerülnek a fegyverek?😂😂
2021. febr. 19. 19:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Mert primitívek
2021. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
66%
Mert ők tudják milyenek a fiúk java, hogy sok kihasználja a lányt. Tudom a mai világban sokszor fordítva van ez már. De álltalában az jut az apukák eszébe, hogy ő alig várta..azt 🤭 és azt gondolja biztos az ő kislányával is azt akarják
2021. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
nálunk ilyen sose történt, az én apám nem egy ősember értelmi szintjén van
2021. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen "apák" nem normálisak!
2021. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Azért mert sok apa gondolatában ez az idézet van : " Az én munkámba senki ne verje a f@$zát"....kb ezért..
2021. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%

Hát ha fiam lenne azt tanácsolnám neki, hogy dugjon meg annyi nőt amennyit csak tud.


Ha lányom lenne, szerintem a nyakát elvágnám az elsőnek aki ráteszi a kezét, de lehet hogy még a másodiknak is :D

2021. febr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Utolsónak.... Azoknak a lányoknak is van apukájuk, akik valószínűleg ugyanezt gondolják... Ha te nem szeretnéd, hogy a lányoddal ez történjen, akkor miért buzdítanád a fiad arra, hogy tegye ezt más lányokkal?
2021. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2%
7/7 nálunk ez családi hagyomány...igaz nem sok értelme van.
2021. febr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Mert a lányokat jobban féltik, igaz "több a veszteni valójuk" is. Egy fiú nem lesz terhes, max összetörik a szívét.
2021. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Én ilyet eddig csak filmekben láttam... nálunk sosem álltak így hozzá az udvarlókhoz, sem a rokonaim, sem az ismerőseim körében...
2021. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!