Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karrierista nők, hogy oldják...

Karrierista nők, hogy oldják ezt meg?

Figyelt kérdés

Lehet furcsa kérdés, de a karrierista nők hogy oldják meg a gyermek a nevelést?

Pl. a politikus nők vagy orvosok, ügyvédek stb. Hogy van idejük gyereket nevelni munka mellett?

Hova teszik a gyereket?

Ok hogy óvoda meg bölcsőde, de az majd csak bizonyos idő után. Addig mit csinálnak?

És ezt nem kötekedésből írom tényleg, csak érdekel.


2021. febr. 12. 02:39
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:

37#


Hol írtam én olyat, hogy "minden nő KÁRRIERISTA rib@.nc csőcselék akinek nem kizárólag a terhesség-szoptatás-gyerekcsinálás ciklusban zajlik a 20-50 év közötti időszaka"

Megmutatnad hol írtam ilyet?

Vagy azt esetleg, hogy hol beszéltem én lekezelően az ilyen nőkről?


Ha csak kötekedni jöttél akkor mehetsz is...


Többieknek köszönöm a válaszokat!

2021. febr. 13. 00:43
 42/57 anonim ***** válasza:
25%

Az okosok, akik folyton a külfölddel példálóznak, azoknak mondanám, hogy Amerikában es Angliában ezt úgy oldják meg, hogy a gyerekeket gyakorlatilag vagy a nanny-k nevelik vagy anya nem dolgozik, apa fizetéséből élnek. Bölcsi ovi 4 eves korig nem opció, mert nincs, csak part time és nagyon drága.

Ráadásul Angliában nem kell otthon tartani minden szar betegséggel a gyereket, mert van annyi eszük, hogy rájöttek, akkor semmi értelme az egésznek. Igen, taknyosan is lehet vinni.


Nálunk meg a sok proli elvárja az anyáktól, hogy takarodjon vissza dolgozni 1 év után, de nehogy sokat legyen táppénzen a gyerekkel, mert akkor szar munkakerülő. A bölcsibe-oviba nehogy bevigye már betegen, mert akkkor meg azért szar. Tehát több gyerek esetén simán meg kéne oldani tudni kettéosztódni 1-2 hétre havonta, vagy kiperkálni havi 200ezres fizetésből egy bébiszittert, akinek az óradíja 2-3 ezer ft. Viccesek vagytok azért.

2021. febr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
23%

Aki azt állítja, hogy külföld nem Magyarország, az 0%on van és kapja a gyűlöletet rendesen :)


Így nem lehet komolyan venni itt a válaszokat.

2021. febr. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
82%
Bakker, a külföld arra volt példa, hogy ott az átlag nő sem marad otthon 3 évig, pár hónap után vissza megy dolgozni, mint a magyar karrierista anya. Köze nem volt ahhoz, hogy ki mennyt keres. A kérdés az volt, hogy oldja meg a karrierista nő a ygereknevelest: úgy, ahogy a nyugaton élő átlag nő. Ennyi. Nem kell bele többet képzelni
2021. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
17%
Állítod, hogy nem függ össze az, hogy külföldön nincs akkora támogatás a gyerek gondozásra és az, hogy külföldön többet keresnek, amiből tudnak dadát fogadni.
2021. febr. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
82%
Nem állítottam semmi ilyet. A kérdés még mindig az, hogy oldja meg a gyerek nevelését és nem az, hoyg miből fizetik a bölcsődét.
2021. febr. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
12%
Mivel itthon nincs pénze dadusra és első pár évben tud a legjobban hatni a gyerekre, így bizony hiába 0%olsz le okosan, a több accountoddal mégis csak különbség van külföld és Magyarország között
2021. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
11%
Amerikában mennyi szülési szabadság jár?
2021. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
21%
Ja! Hogy az nem számít? Akkor midnen rendben.
2021. febr. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
81%

47!


1, Egy regisztrációm van, de ne zavarjon.

2,Továbbra is mindegy, hoyg kinek mire van pénze, nem ez volt a kérdés. De a te szinteden akkor: a magyarországi karrierista anya nyilván a minimálbér jóval többszörösét keresi, ergo van pénze bölcsire, bebiszitterre.3, Fogalmam nincs mennyi a szülési szabadság Amerikaban. Az amúgy meg van, hogy az egy kontinens, több országgal és esélyesen nem ugyanolyan szabályzással? Na és az meg van, hogy Magyarországon a szülési szabadság 24 hét, vagyis kb 6 hónap?

2021. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!